bugün

The fall dizisinde bir seri katili çok iyi canlandırmış yakışıklı aktör.
The fall dizisinde sadece yakışıklı değil ayrıca iyi bir de aktör olduğunu sergilemiş değerli kişilik.
Buna çirkin adam diyen ölsündür. Kıskançlık resmen.
Bu arada jamie karın çok çirkin ya.
Edward Norton ve jude law bundan daha yakışıklı.
Hatta şöyle söyleyeyim ;
Adamın karısı bile adamdan daha yakışıklı.
Üçüncü çocuğunu kucağına almaya hazırlanan Christan Grey.

görsel
Canım benim.
evini 3.2 milyon dolara satışa çıkarmış.

görsel

http://www.milliyet.com.t...ara-satista-molatik-9140/
Yakışıklılıktan ölebilir.

Filminin gala fotoğraflarına baktım, çok güzel gözükmesine rağmen gözüm dakota’ya takılmadı bile, sonradan gördüm. Jamie beyin heybeti her şeyi gölgeliyordu.

Köpek.
fifty shades of grey filminden geliyorum(mağaradan yeni çıktım evet.).bu adam yakışıklılığı görecesiz olan şanslı mahluklardan.bir de fiziğine laf edenler olmuş fazla zayıf diye bir tarafımla güldüm:) adam bir sürü markanın modelliğini yapmış onlar anlamıyor ideal erkek fiziğinden ama sen anlıyorsun peki kezo veya kıskanç göbekli hemcinsim:)
bıyık altından attığı muzip gülüşü insanı mest eden irlandalı aktör. verin bana şunu vallahi kötü bir niyetim yok. o gülsün ben bakayım istiyorum.
2010'ların Alain delon'u. *
Herhangi bir söz öbeğinin yakışıklılığını karşılayamadığı kimse.
O saçma ton üçlemesini izlettiriyor ya bana ne diyeyim abv!
(bkz: Sen insan mısın)
the fall dizisinde çok iyi oynamıştır.
yakışıklı olduğu kadar iyi de bir aktör olduğunu the fall dizisinde tüyler ürpertici bir seri katili ustalıkla canlandırarak sergilemiş irlandalı manken ve oyuncu. çoğu aktör bu rolde oldukça zorlanırdı ama o üstesinden gelmiştir.
Glamur tarafından seçilen yaşayan en seksi 100 erkek den biri olmuştur. abartılacak bir yüzü yok, sıradan ve prototip. Karizma namına bir şey yok, gayet ortalama bir tip. evlidir. Evet.
allah özene bezene yaratmış.. hem yakışıklı, hem karizmatik, hem fit, hem de çok tatliş.. the fall da da çok tatliş psikopat roller yakışıyor kendisine.. bir bizim türk erkeklerine bak bir de bu adama bak heyy alllam.. kıskanç, şişkobik, tipsiz ezikler eksileyebilir puhaha.. yes.
(bkz: Istiririm yalarim bi de)
Taşşş. Calvin Klein reklamları... Sanırım bayılıcam.
Ayrıca en sevdiğim psikopat (bkz: The Fall)
Ortalama oyuncudur.
10 yaşındaki yeğenime benziyor çok da zayıf çiroz gibi.
(img:#895944)
Sakallı hali grey karakterini sollamıştır.
fazla zayıf.
(bkz: popo)
hollywood'da bunun kopyası olan tam 2000 tane aktör vardır. kaldı ki bu adam yaklaşık 1 yıla unutulur.

ama bakın bu abiler unutulmaz.
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel

üstelik kara kaşlı kara gözlü abileri daha hiç saymadım bile.
yakışıklı adam kendisi yalnız grinin elli tonunda oynayarak gelecekteki kariyerini mahvetmiştir.
dünyanın en seksi aktörleri arasında ilk beşi zorlar..
güncel Önemli Başlıklar