bugün

(#4168677) son zamanlarda gördüğüm en haklı ve en içten isyana imza atmış yazar. cumhuriyetimize aleni saldırıların arttığı şu günlerde eminim tıpkı benim gibi büyük bir karamsarlık içerisinde olduğunu düşündüğüm mücadeleci kişilik.
80 yıllık cumhuriyetin zulüm bilançosu gibi sonradan uçurulsa da buram buram provokasyon kokan başlığa yazdığı sert entry ile yazarlığının ilk gününde 7 günlüğüne çaylak edilmiş "düşünce suçlusu" yazardır, yattı çıktı, cezasını çekti ve döndü, daha dikkatli olacak belki ama bildiğini yazmaya devam edecek.
uludag sozlugun akli basinda, sorgulayan yazari. okuyorum, begeniyorum, devamini diliyorum. *
sosyal devleti siktir et sadaka devleti en guzeli diyerek bir dusunce sisteminin calısma seklini cok guzel anlatmıs yazar.
okudukları gazete yüzünden hiç tanımadığı insanları düşman sayabilen yazar.
bir gün birisi gelip okuduğunuz gazete yüzünden sizin boğazınızı keserse hiç şaşırmayın. böyle mahluklar varken stadlarda birbirlerini kesenler daha sevimli geliyor bana...

bir gün adı bir suça karışırsa aleyhine delil olabilecek entry işte bu (#4226787)

silme ihtimaline karşı bir de burdan bakın*
görsel
düşmanla kastedilenin ideolojik hasım olduğunu anlamayanların "bak elimde delil var aha resmini de çektim" diyerek coşmalarına vesile olmuş yazar. mehmet ali ağca, hüseyin üzmez meşrebinden miyiz ki biz gazeteci vuracağız, cinayet işleyeceğiz? herkesi kendiniz gibi bilmenizin şaşırtıcı bir yanı yok tabi, ıq'nuzun yerlerde sürünüyor olmasına ise hala nasıl şaşırıyorum, işte en çok ona şaşırıyorum.
#4249551 günün şakasını yapmış sepetteki seçilmiş en güzel acur. **
(#4301553) ismi ile müsemma entry lerin yazıcısı dürüst kalem, adı üzerinde jakoben, chp li yani.

not: her ne kadar jakoben in türkiye karşılıgı chp ise de sayın yazarın uyarısı chp li olmadıgı yönünde. kavram kargasası türkiye gerçegi.
jakoben = faşist.

(#4301584)
el-cordobés'lerin 3.sü gibi biri.
arturo bandiniyi kendine örnek almış, çok ilgi görecek yazar.
82 anayasasını bilincsizce koruyan guruh tarafından bolucu olmakla suclanan yazar. islamcı ozelligiyse cabası.
(#4334516) isi bildigini yine gostermistir.
komunistlerden nefret etme sebepleri başlığına sözde ülkücü ağzıyla girdiği bez bebekvari esprileriyle geceye ayrı bir tat veren yazar. komunist olduğuna şüphe yok bir de vakti zamanında necip fazıl'la dalga geçme hatasını yapmasa iyi çocukmuş diyecektim. #4249551
entrylerinde gereksiz kendine güven duygusunu hissettiğim gerçekten gereksiz yazar.
zeka ve bilgi olarak, baya bir geriden gelen tanımsız.
jakoben dostumdur.