1. 1.
  Alacağım ama çevremdeki insanlar bakımının oldukça zor olduğu söylüyorlar. Bilgilendirirseniz sevinirim.
  3 ... onlyprusa
 2. 2.
  Bakımı zor fiyatları pahalı evi cok pisletiyor ve calışan insanlar için değil.
  3 ... cileksultan
 3. 3.
  ben de sultan papağanı var al yanaklı..
  1 ... promocemo
 4. 4.
  allah başka dert vermesin. 5 6 bin TL o papağana vereceksem, eve geldiğimde yemek hazır, temizlik yapılmış olması gerekir. birde etrafa sıçacak öyle mi ? lükse bak aq
  1 ... depresyondaki penis
 5. 5.
  sahsımda iki adet mevcuttur.

  (img:#1643535)

  (img:#1643551)
  7 ... cileksultan
 6. 6.
  19 senedir ailecek birlikte yaşadığımız papağan cinsi/türü.

  3. sınıftayken bir tatil günü, günaaaaydın, diye biri seslendi. bir baktık ki komşu emanet bırakmış şehir dışına çıkmadan evvel. sonra gelip aldıysa da annemle babam dayanamadı gidip rica minnet ne kadar para istiyorsa verdiler ve aldılar.

  eğer sorumluluk sahibi olduğuna kanaat getirebiliyorsan ve bu sorumluluğu da üstlenebileceksen al, derim.

  dert dinler, şımarır, kavga edebilir. her şeyi yapabilir bu sevimliler. yavru alacaksan hemen evcilleştirmeye çalış. ben şu an tutup sarılamadığım için çok üzülüyorum. sen üzülme.
  7 ... etique
 7. 7.
  koca bir odayı onun için oyun alanı olarak ayarlamazsan bütün odaları oyun alanı ilan eder ve evi talan eder. fazla odan varsa alabilirsin zira bu hayvanın doğada atamadığı enerjisini senin evinde atması gerekiyor.
  1 ... cengelkoyolurmasal
 8. 8.
  Gerek yok.
  ... holmes221b
 9. 9.
  Benim öldü vardı. Çok üzücü oluyor. Tavuk gibi sıçıyorlar yalnız. insan gibi davranıyor. Çok akıllı. Benimki kısa sürede alarmımın çalma saatini öğrendi ve iki dk önce nasıl biliyorsa gelip burnuma vurup uyandırmaya başlamıştı. Eve geliş gidiş saatinizi biliyor efendim. Aşktır o. He birde kemirgen herşeyi ısırır. Laptop klavyesi harcadım bunun yüzünden ama kızmadım çünkü çok tatlı. Hala aklıma gelince üzülüyorum. Bağlılık yapıyor. Sıçmasa bir daha alırım. Vallahi duygularım kabardı. Şüphesiz balikesirli hüzünlendi.
  ... balikesirli