bugün

Kemal kılıçtaroğlu na oy vereceğini açıklamış.

Biz dedik aq bu fırıldak atericiyi abartmayın diye.

Ortalığı karıştırdı bulandırdı zeka geriliği yaşayan kitleden etkileşim aldı sonra siyuu.
Hiç sevmem bu siskoyu..
belli bu bilgisayar bağımlısı obezin lafıyla gaza gelen özellikle z kuşağına üzülüyorum.

Hahahahahahaha.
Bilgisayar başında beynini eriten herif.
Bir gün ona bir gün buna saldıran küfürler eden kendine küfür edilince dava açan eleştiriye gelemeyen güvenilir olmayan fırıldak tipitip..
Seçim öncesi seçimi kaybettirmek için sabah akşam mesai yapıp, şimdi de bakın kaybettiniz diye mesaiye başladı.

Yahu sende hiç mi utanma yok?

Seçim zamanı omuz attığı iktidardan, 5 yıl boyunca gene en çok o ve yalakaları dert yanacaklar.
görsel
görsel
Hastayım bu herife.

Birlikte oynamak vardı oyunu.

Yanımda olsa azarım o derece.
ama son kez jahrein'i ye fener...
Dava etmekte sonuna kadar haklı biri. 18 yaş sonrası yetişkin sayılıyorsunuz haliyle. Onu da geçtim bugün yayında ailesine çok ağır küfür edildi. Dava etme imkanınız olsa siz etmez miydiniz? Hem siz haklısınız hem de bedava para :D
Ne oyunlar oynuyorlardı ya...o kadar eleştiriyoruz ama gözümüzü alamıyorduk zamanında 3-4 sene önceleri herhalde.

biz bilgisayara pert olacak diye çekine çekine yüklerdik oyun prim havuzunda yüzüyorlar ne güzel hayat mk.

Ama hareketsizlikten şişman olmaları ortak özellikleri herhalde.
görsel
Belki taraf hiç değiştirmiyodur çunki taraf tutmuyodur.
35'lik ergen. Severdim. Soğuttu kendini. i*rail yalağı olmaya değiyor mu ?
malın tekidir ,tweter'da ırkçılık yapıyor,kürt düşmanlığı.
bende yazdım tipine bak ,ırkçı-ari düzende ilkönce seni itlaf ederler diye,uyuz oldu.

izraelci oldu 2,5 aydır ,rezil.
Belki taraf hiç değiştirmiyodur çunki taraf tutmuyodur.
Adamın siyasi göruşleriyle benimkiler one to one. Ideolojik düşünmeyen mantıklı biri.
işkembeden sıkıp sıkıp, her konuda bilgisi olduğunu sanıp , devamli göt olmak suretiyle yayınlarında rezil olan fakat utanma duygusu kütlesine göre yüzde 1 bile olmadığı için yayınlarına devam eden, kendini zeki sanıp bu derece salak olabilecek yegane yayıncı...