1. 1.
  benjamin linus'un manevi başkanlığa atanacağı kulüptür.
  2 -1 ... spaltula
 2. 2.
  dahil olduğum kulüptür. adam sanki adanın tapusuna sahipmiş gibi nedense biri bir şey yapmak istediğinde mutlaka "jack'e sordun mu?jack'in haberi var mı?" gibi bir tepkiyle karşılaşır.
  -2 ... tenpura
 3. 3.
  (bkz: sayid jarrah esas oğlan olsun kampanyası) bu klubun fanları tarafından destekleneceği düşünülen kampanya.
  ... pic mimar
 4. 4.
  isim babası olduğum klüptür. sevgili kardeşim bir avuç saçma'ya çok teşekkür ediyorum. ada da her boka maydanoz arkadaş. sıçacaklarını bile jack denen zibidiye soracaklar nerdeyse.
  ... t bag
 5. 5.
  süper kahramanlara ezelden kıl olan biri olarak imzamı atıyorum katılımın altına. Hayır spidermanli, süpermanli kitap defter çanta var yakında bu amcamın da ürünleri çıkarsa şaşırmam. Ölsün, o derece.
  ... krakermisin
 6. 6.
  vergiden kaçmak için dernek kisvesi altında kurulmuş bir cafedir. fakat, güzel yanları da vardır tabi. örneğin, papatya çayına doyum olmaz. o göt kadar papatya yaprağından da nasıl çay çıkarıyorlar o da bir merak konusu tabi ki.
  ... sadirvan mehmet cadiroglu
 7. 7.
  jack shepard adada bir nevi diktatördür. iyilik kisvesi altında yaptığı sinsiliklere hepimiz şahidiz. kımıl kımıl kızların bulunduğu bir ada var bu adam bokla püsürle uğraşıyor. hadi john locke'u anlıyorum, yaşını başını almış kamışına artık su gitmez onun. ama bu jack denen adamda boy pos tamam ama içi boş.
  5 ... t bag
 8. 8.
  sevmeme hakkımı patlak gözlü benjamin'e harcadığım için katılamadığım klüptür. kişisel olarak almamak gerekir ama, sempati duyma hakkımı da charlie'ye kullandım mesela.

  nitekim (bkz: go get jack) diyerek protesto ettiğim klüptür. Yuuuh!

  (bkz: yıkarım burayı)
  ... double cross
 9. 9.
  doğruluk değil önemli olan cesaret ve gözü karalılıktır diyenlerin klübüdür. adanın iyileştirici gücü olsa dahi klübün karşı durduğu jack olmasaydı dizinin adı lost değil death vs. olabilirdi, zira adada jack hariç tıp ve türevleri herhangi bir bilgi sahibi insan bulunmamaktaydı-başlangıçta- artık sun'ın otlarıyla tedavi ne kadar mümkün olursa. o yüzden klübe temennim yiğidi öldürsünler amma hakkını yemesinlerdir.
  ... pilar ternera
 10. 10.
  istediğiniz kadar kulüp açın, hakkında ne söylerseniz söyleyin jack shephard ın sevenleri sevmeyenlerinden çoktur; dizi içinde hep önemli rollerde, önemli görevlerde seyredilmeye devam edecektir şeklinde gereksiz bir açıklama yapmama sebebiyet veren kulüp.
  ... myhosh