bugün

efenim, bu akşam farkettim ki jack bauer yanında bir postacı çantasıyla gezmektedir. üstelik onu omzunda taşırken çok kolay nişan alıp çevikçe atışlar yapıp, hoplayıp zıplayabilmektedir. saat 00:00 da biten bugünkü bölümde içindekiler için çok değişik komplo teorilerim var:
-cep telefonu şarj cihazı.
-150 amperlik araba aküsü.
-mermi (her bölümde rambonun afganistanda harcadığından fazla mermi harcamaktadır.)
-kuru fasülye konserve.
-çişini yapmak için pet şişe.
-tersinir uyku ilacı. uykuyu kaçırmak için yani. bilmiyorum öyle bir şey var mı ancak tek tıkla uydudan kötü adamların saçındaki bite kadar gören CTU bunu da çıkartmıştır diye umuyoruz.
-malum kahramanımız günde 35 saat çalışmaktadır ve haliyle bunlara ihtiyaç duymaktadır. "ben gördüm içinde bunlar yoktu" diyen beri gelsin.
--spoiler--
4. sezon 4. bölümünde benzin istasyonunu soyarken rehinelerin cep telefonlarını ve bir tanede tabancayı içine koyup muhtemelen öylece unutup son sezona kadar içinde telefonlar ve tabancayla beraber, genelde jipinin bagajında gezdirdiği çanta.
--spoiler--
6. sezonda da vardi bu canta. cantasiz gordugum her an "off unuttu bu cantayi yine" diye beni streslere sokan canta.neyse ki her seferinde bi sekilde buluyo, nasi yapiyo nereye koyuyo nereden aliyo icinde ne var cok meraktayim.ama Jack bu bir bildigi vardir diye kendimi telkin ediyorum.
jack bauer i 10 yaş genç gösteren ve ona üniversiteli havası veren çanta.