bugün

polat'ın akla ziyan dövüş tekniklerine karşı tabiki jack çaresiz kalacaktır. jack daha beş kişiyi bile aynı anda dövemiyorken polat karşısında hiç şansı yoktur.
tabii ki polat alemdar. jack bauer en son izlediğimde içinde biyolojik silah olan tüpün yırtılmasıyla son saatlerini geçiriyodu, polat olsa çakardı aşıyı virüs falan kalmazdı vücudunda.
(bkz: memnun kaygısız vs al bundy)
kavga etseler polat'ın jack 'i dövmesiyle sonuçlanan kapışma.
jack yapar yurdum entelleri izler ,aynısını polat yapar aynı güruh kanal değiştirir var mısın yok musun izler .
bu cek bavır ile bu öteki dingil tam olarak birbirlerine benzemektedir.

ikiside paranoyak şizofrenilerini doğrulayan bir adama dönüştürüldükleri, hastalıklı bir kaç yazarın ürünüdür.

nihai olarak en güvendiklerinin bile satılmış olabileceği gerçeği ile yaşamaktan,

yalnızlık denen şeyin, tanrıya yakın kısmına şizofrenileri ile denk düşerler ki

bu korkunç bir izolasyondur hem mümkün olmayan. *

tam olarak dünyanın kalanının satılabileceği ve bunun yine dünyanın kalanınca

farkedilemeyeceği gibi bir gerçeklik

bundan 1500 2000 yıl önce,

mağaralarda,

tanrıdan mesaj alan peygamberler doğurdu...

anladınızmı diye sorarsam aynı durumda kalmaktan ürktüğüm için,

herkesin anladığını düşünüyor ve inanıyorum.

bu çaylaklık bana iyi geldi...

bir isteğin varmı sözlük babacığım.

dersimi aldımda ediyorum ezber zira.

çok fena kinaye yapan smiley was here.
polat'ın ülkesinin hükümdarı, jack'in ülkesidir.

yani, jack polat'ın kocasıdır.
tommiks le yüzbaşı volkan'ı kıyaslamak
memati baş -> tony almeida
jack bauer kural nizam dinlemez, amerikan başkanını bile gerektiğinde kaçırıp sandalyeye bağlar ve sorgular. kimseyi takmaz. kaybedeceği bir şey yoktur. tek bir hareketiyle milyonları kurtarır, buna rağmen yaranamaz. görevi uğruna patronunu ve hatta silah arkadaşını öldürür. yoluna her daim devam eder. çevikliğinden bir şey kaybetmez.

polat alemdar gelenek göreneklere ve sisteme, kurallara bağlıdır. derin devletin gizli labirentlerinde dolaşır. kaybedecek çok şeyi vardır; annesi, babası, eşi, silah arkadaşları hep kaybedecekleri arasındadır. bir adamının kılına zarar gelse, işaret parmağını ısırarak duraksar, olayları sorgular, belki de bu duygusallığı yüzünden hatalar yapar. iyiden iyiye ağır abi olmasından ötürü çevikliği gerilemiştir.
şaka mısın? dedirten karşılaşma.

(bkz: #4065355)
polat alemdar > jack bauer *
kurtlar vadisi > 24 *
(bkz: jack bauer vs sayid jarrah)
güncel Önemli Başlıklar