1. 1.
  türkiye güzeli haber spikeri.
  ... wolfshade
 2. 2.
  çizgisini ve güzelliğini kaybetmemiş ama ileriye de gidememiş hatun.
  1 ... cnnturk
 3. 3.
  yıllardır tgrt ana heber bültenini sunan eski türkiye güzeli.
  ... chilavert
 4. 4.
  her yönden takdir edilesi, lakin bır o kadar da sıkıcı, merak edilmeyen anti medyatik kişilik..
  2 ... plug in baby
 5. 5.
  tgrt'den kovulmuş; ama bunu hiç dert etmemiş, tam tersine kendisi için çok iyi olduğunu söylemiş sunucu, eski türkiye güzeli.
  ... minti
 6. 6.
  emine erdoğan'la arasındaki yakınlaşmadan dolayı akp saflarına geçmiş, ilerde milletvekili v.s. olarak karşımıza çıkması muhtemel kişi.
  ... ebegume cici
 7. 7.
  trt 2'de kültür sanat haberleri sunan spiker.
  1 ... guzunamca
 8. 8.
  Hala mı Türkiye güzeli olur bi insan? Hep mi dost canlısı, hep mi böyle alçak gönüllü olur? Birazcık olsun burnu büyümez mi? Örnek insan, güzel insan, bir o kadar da anne.iyi ki de varmış mı? E, evet valla.

  Ne! Emine Erdoğan'la mı yakınlaşmışmış? Yok canım, bilen bilir; külliyen salloorlar. Herkes raat olsun. By Guardian Angel.
  -1 ... yagmurbesleyen
 9. 9.
  herhangi bir kanalın ana haber bültenini sunmasını dilediğim hoş hanımefendi. özletti kendini nicedir.
  ... betamax
 10. 10.
  güzel ve sempatik olabilir hatta diksiyonuda düzgün -kadın spikerdi eskiden demeyin bir durun- ama seçtiği kelimeler bazen şaşırtıyor beni, kendini ifade etmekte bile aciz. kültür sanat programı sunmak jülide ateş'e mi kaldı ey trt yetkilileri siz acaba bünyenizdeki bu programı izliyormusunuz? izlediğinizi sanmıyorum zira benim konuk seçimleri nedeniyle takip ettiğim bu programı izliyor olsanız jülide ateş'in nezdinde paralanan karizmanızı farkeder bir çözüm yolu bulurdunuz. Geçen hafta Tiyatro Dergisi editörü Mustafa Demirkanlı bıyıkaltından gülüyordu programda Jülide'nin istekli ama donanım eksikliği nedeniyle yetersiz sunuşuna dün akşamki programda Murat Menteş resmen bozdu kadını çok eğlendi bence entellektüel egosu pek bir kabardı. sevgili jülide bari sen kendini kurtar bu toy hallerinden biraz daha hazırlan biraz daha cool dur bari...
  trt yetkilileri 'buyur gel sen sun kolaysa' diyeceklerse buyururum bunu da belirteyim lakin yerinde gözüm olduğundan değil gerçekten haline üzüldüğümden yazdım bunları buraya.

  Buna rağmen küflenmiş, kokoşmuş televizyonda Kültür Sanat programına emek verildiği için teşekkürü borç bilirim ve ısrarla programı takip etmeye devam ederim özellikle belirteyim.
  ... teardrop