bugün

Kovulmak isteme nedenin kıdem tazminatını almak mi? Böyle bir durum varsa işverenin ile açıkça konuş bence.
Mobbing yapiyorlar buyuk ihtimalle, sende onlara mobing yap. Ben yapmistim ve bir yerden sonra baya zevk veriyordu beni isten attiramayip isinden oldu kaltak. Ehe.
Mini etek giymelisin.ewed
zam iste.
Masasına esans dök.

Bir takım tavsiyelerdir.
ALO 170 aranır, tazminat alinarak nasil isten ayrilinir sorularak bilgi alinir.
Sözlüktekilerin kendisine hayrı yok amk kimisi işsiz kimisi Abaza kimisi troll kimi meslek sahibi fakat kafayı yemiş durumda.

Böyle ciddi şeyleri çok ciddi araştır, avukata sor.
işini yapma denendi atıyorlar.
Patrona pandik at.
Sendikaya üye ol ve sendikacilik yap işyerinde. iş yerin sendikaya karşı ise seni işten çıkarır sende bunu ispatlarsan hem kıdem tazminatı hemde ihbar tazminati yani 12 maaş alırsın.
müşteriler ile irtibatın olduğu zaman müşteriye yalan söyleme hemen kovuyorlar. o kadar direnmeme rağmen en sonunda müşteriyle beni muhatap ettiler hemen kovuldum. ileri derecede dürüstlük rahatsızlığım var. benim salak prensiplerim.
1999 yılı sgk girişin varsa ve 3600 iş gününü tamamladıysan istifa ile taZminat alabilirsin.

Çok çalıştırıp paranı da ödemiyorlarsa en yakın sgk birimine şikayet et. Mobbing yapılıyor de. Sgk brütünü eksik gösteriyorlarsa direk ihbar et.

Sgk götlerinden kan alır.

FaZla Çalışma saatlerini ve brüte geçmeyen mesaini ispat edersen kovayla kan alırlar.

Tazminatını ve eksik yatan mesai, varsa yemek, yol, giyecek, kömür yardımı, elbise yardımı gibi maddi değer tutan adına yapılmış her harcamayı brütüne de ekletip daha yüksek tazminatla kendini kapıya koyabilirsin.

Hadi eyvallah.
Mini etek giy.
Bir haksızlık yapılmıyorsa tazminat hakkınız değil. Haksızlık varsa sözleşmeyi fes edip avukata gidin
patrona parmak salla. kovmirem derse, anla ki seni falakaya yatıracak hemen kaç.
düzenli olarak geç kal...
patrona afra tafra yap ama dozunu kaçırma...
işleri aksat...
yapabileceğin işi bile yarım yamalak yap...
bol bol hata yap...
şirketi zarara uğrat...
tüm bunlara ramen kovmuyorsa, yaptığın tüm pisliği temizle ve efendi gibi çalışmaya devam et.
Patronun mutlaka bir düşmanı vardır.onunla dost ol ve Patronun sizi görsün. Anında kovar.
güncel Önemli Başlıklar