bugün

Tanım: Hem parasız hem aşık olma durumu...
Hadi biraz içimi dökeyim.
Sikimsonik hayatımın iki kelimelik özeti.
Çok seviyorum arkadaş çok. Aslında başlıkta belirttiğim durumdan daha kötü olanı, onun benden haberi dahi olmaması. 4 sene aynı fakültede okumuşuz ve ben bunu 6 ay önce öğrendim keşke öğrenmeseydim. Keşke o fotoğrafı hiç görmeseydim. Ulan anlatılmaz yaşanır benim şuan ki durumum hee birde filmi çekilir zaten çekmişler (bkz: sevmek zamanı). Filminden bahsetmişken bu filmi izlediğimde "yok amk böyle aşk da tam deneysel film işi" demiştim. Şimdi anlıyorum ki (bkz: Metin Erksan) abi, bu aşk o kadar da film işi değilmiş. O kadar aptal ve çocukça hareket ediyorum ki şimdilerde arkadaşımın (bkz: instagram) hesabından kızı stalklıyorum tam tamına 1175 fotoğrafını ezberledim. Fotoğrafları arasında şizofrenik bağlantılar kurmaya; acaba ilişkisi var mı, acaba aşık mı diye tam kıvama geliyorum.
Ve gözümü karartıp koşamıyorum ona, neden? işsizim cebimden babamdan aldığım son 20 lira ve kulağımda (bkz: Neşet Ertaş) var. (bkz: aldın aklımı bir bakışta)
yak bi sigara, dur lan ben sigara kullanmıyorum ki...
kızı kaçır.
gerçi ben kız olsam kaçmam sana. aşk da karın doyurur deyip merdiven trabzanından aşağı kayacak değilim her öğün.

not: evet çok komplike bir bağlantı oldu farkındayım. anlayamayan sorsun.
(bkz: tecavüz)
işsiz olmak aşık olmaya engel değil, yeter ki duygularını belli etme.

Ya da boşver, git yanaş, tanış. En fazla siktiri yersin.
Burdada Önemli nokta; aşık olduğunu belli etmemek. Karşıdaki Aşık olduğunu anlarsa, di caprio olsan şansın yok.
Önce temel ihtiyaç olan karnını doyur sonra duygusal ihtiyaçlara sıra gelir.

Kadın olsun erkek olsun her şeyden önce kendi ayaklarının üstünde durabilmesi önemli.
Işsizlikten aşık olacak kadar boş vaktin var demektir. Bari bi hobi edin.
çok fena..
üzgünüm o kız sana çok uzak
Erkeksen sorundur.

Yalnızca işsizliğin değil, aşık olman da.

Bir kere "türkiye'de parasız adam, şerefsiz adamdır."...

ikinci, o ne birader? Aşk falan...

Aşk, bu ülkede en bağışlanmaz suçtur. Parasızlığın bir nebze çekilir de.
Bu ülkede, sevme de ne yaparsan yap. Bak Ali (Ağaoğlu) abin ne ne diyor?
Ortanca hatun.
Tıkını çıkaran var mı? Yok.
Olabilir mi? Mümkün değil.
Hem bir de, hangi ortanca hatun diye soran bile yok. Bak ali abin'e en küçük hatunu vardır, ortancanın küçüğü vardır, büyüğün küçüğü vardır, büyüğün büyüğü hatunu vardır, en büyük hatunu vardır.
Hepsi de helaldir.
Hadi delikanlı, delikanlı ol. Bir daha böyle başlık açma.
işsizlik ve aşk,
birarada barınamayacak ikili,
hemide bu devirde.
ya aşkı bitireceksin, ya işsiz gezeceksin kardeş iki şk sen seç.

denilesi durumdur....
Aşk senin neyine...
(bkz: allah başka dert vermesin kardeş)
güzel evladım aşık olmak zaten hastalıklı bir duygudur ki; bir obsession bir saplantıdır,oysa işsizlik yani parasızlık bir realitedir,hayatını derhal toparla iyileş kurtul şu aşk denen rahatsızlıktan iş bul ve mutlu ol..o zaman istediğin hatuna yazılabilirsin..
dostum para kazanmak istiyorsan maalesef illegal yollara girmek "zorundasın" ! akıllıca düşün nereden nasıl voleyi vurabilirim diye.. bende giricem ya cikicam ya baticam böyle köle gibi asgari ücrete çalışmaktan iyidir konuşmak isterseniz mesaj atabilirsiniz.
dostum para kazanmak istiyorsan maalesef illegal yollara girmek "zorundasın" ! akıllıca düşün nereden nasıl voleyi vurabilirim diye.. bende giricem ya cikicam ya baticam böyle köle gibi asgari ücrete çalışmaktan iyidir konuşmak isterseniz mesaj atabilirsiniz.
yak bi cugara.
(bkz: kısa ve öz)
sigortalı işe girmeden aşık bile olunmaz sözünü bilmeyen yazar söylemi. öğretirler.
(bkz: yorgunum ve ağrılar)

nedense aklıma bu şarkıyı getiren ikili. sanırım sonuç olarak bu ikiliye sebep olan ikili oldukları için.
güncel Önemli Başlıklar