bugün

anadolu üniversitesi açıköğretim işletme bölümünde okuyan öğrencinin mezun olduğunda aldığı diplomada yazan ve örgün öğretimden alınacak diploma ile açıköğretimden alınacak diploma arasında fark yoktur söylemiyle aileleri kandırmaya çalışan kişilerin yalancılıklarını ortaya çıkaran binasız fakültedir.
salaş kızlar için çekilmez bi yerdir. moda takibinin merkezi olması hasebiyle bunları hayretle izleyenler kendilerini mühendislik fakültesinde görmek isteyip üniversite sınavıyla cebelleşmeyi yeğlemektedirler.
iktisadi ve idari bilimler bünyesinde ilk kurulan bölümlerden olan işletmenin zamanla gelişip fakülte seviyesine yükselmiş halidir. ülkemizde de sayıları gittikçe artmaktadır. bünyesinde işletme, turizm işletme, insan kaynakları yönetimi, pazarlama, yönetim bilişim sistemleri, muhasebe şeklinde işletmenin dallarını oluşturan bölümler mevcut olabilir.
bu bölümde okuyan kızlar seksidir. hatta bazıları leopar desenli topuklu ayakkabı yapıp saçlarını at kuyruğu yapmıyorlar mı? yerim ben onları.
mühendislik fakültesinde okuyan birisi olarak bu başlğa niye geldim acaba diye düşündüren bir cümledir. acaba onlar nasıl yaşıyor diye bilgi edinmek için geldim efenim.
fakülteyi yaksan kaşarı erimez diyorlar, ne derece doğru bilmiyorum.
Türkiye'nin ilk işletme fakültesi istanbul üniversitesinde kurulmuştur. Harward business School'un Türkiye'deki kardeş okuludur.
Not : birileri de işletme fakültesi diye bir şey yoktur filan yazmış. Eyvah eyvah.
Kızları güzeldir.
güncel Önemli Başlıklar