bugün

şahsen takdir ettiğim kızdır.
kızın sakatat sevmeyenini sevenlerdenim.
ağzının tadını bilen kızlar bana hak verecektir.
Ağzının tadını bilmediği gibi boşa yaşayan kızdır. Tavuk çöp şişle ömür geçirdiğinden espri kabiliyetini zamanla kaybettiğinden bir süre sonra da yapılan espriyi anlamamaya başlayan bir adet kezban olacaktır. Birinin elinden tutması doğru yolu göstermesi gereken kızdır.
insanlıktan nasibini almamış kızdır. bu güzelim lezettlere nasıl hayır dersin lan? *
damak tadına uymuyor olabilir yada düşündükçe midesi bulanıyordur herkes aynı şeyleri sevmek zorunda değildir.
candır lakin bir o kadarda kokoş olabilir.
her insan sakatat sevmeyebilir. normal kızdır.
edit: eksilemişler. kesinlikle sevmesi mi gerekir? sanane be kardeşim.
(bkz: işkembe kokoreç)
her boku yiyicem diye uğraşan Türk erkeğinin yakarışı.
yakında hayvanın bokunuda yiyecek nasıl insanlarsınız anlamıyorum.
sonra iris neden kaprisli, iris neden sinirli.
küçük yaşlarda tiskindirilmiştir.

Çok küçüğüm o zamanlar, tosun bi kızım, milletin koca cüssesiyle yediği şeyleri 1.40 boyumla tek başıma yiyebiliyorum. Neyse efendim şarköy deyiz bilen bilir şarköy ün kokoreçi meşhurdur zaten, bi gece -yemek yiyerek- çıkmışız dışarı, bi güzel koku geliyor bi güzel koku geliyor, kokuya doğru uçuruyorum o derece, neyse oturduk kokoreçleri söyledik herkes evden çıkmadan önce yemiş olmanın tokluğu ile çeyrek derken ben tosunluğun verdiği özgüvenle yarım dedim, tam ağzımı kocaman açmış ekmeğe saldırıyordum ki şöyle bir ses duydum ''o yediğinin canlıyken içinden ne geçtiğini biliyor musun Melike?'' ''buk mu geçiyor(yüz tipi şu şekilde :s('' ''ahahahahahahahahha'' ögggggkgkgkgk(kusma efekti)

evet bu da böyle bir anımdır, abimin üstüne kustum. Sonrada yiyemedim zaten ama tadı güzeldi sanıyorsam...
böğğk tabi sevilmez haklı kızdır.
iç organ yemenin acayip olduğunu düşünen kızdır.
yahu yenen yemekler üzerinden bile birbirine üstünlük kurmaya çalışan insanlar var ne acayip. yiyen yer, sevmeyen yemez. bu da kimseyi farklı ya da üstün kılmaz. ne kezbanı ne diyorsunuz allah aşkına.
Normal kız falan hiç değildir.

Sizin normallik anlayışınızı bilmiyorum ama normal göreceli bir kavram. Bana göre anormal bi kız bu.

Koy önüne karidesi yer ama.
Mis gibi kokoreçi yemiyorsa kendi bilir. Çok güzel bi kere o.
çivi çiviyi söker denilip bol acılı lahmacun yedirilmesi gereken kızdır. sorun düzelecektir.
beni ilgilendirmeyen kızdır. bana ne lan ne sever sevsin. ben lahmacunumu yerim.