bugün

Sürekli sizi bir yerlere çağıran, sizinle vakit geçirmek isteyen ve sizin de her seferinde çeşitli bahaneler üreterek reddettiğiniz işitme ozurlu arkadaşınızın ısrarlarına dayanamayıp 'gel lan gel, o kadar istedin al sana gezmek' moduna girerek yapmaya karar verdiğiniz bir aktivite.

Arkadaşlar bilen bilir. Çevremde son derece sabırlı ve soğukkanlı bir insan olarak tanınırım. Ama bu arkadaş o kadar ısrar etti, o kadar usandırdı ki canıma tak etti. Evet bu arkadaşı konsere goturecektim. Belki rahat bırakırdı yakamı.

Sonunda tamam dedim. Fazla arkadaşı yoktu ve benden kabul etmemi beklemiyordu sanırım ve o an sevinçten havalara uçtu. Sonra ne yapacağız diye sordu. Futbol maçına gideriz dedim. Biletleri ben halledicem merak etme dedim. Gülerek tamam dedi.

Gittim 2 tane enrique iglesias konserine bilet aldım. Eh biraz tuzluydu ama bir iki karı kız duser dedim hani neyse.

Buluştuk arabayla yola çıktık gidiyoruz. Bu bana hala hangi maça gittiğimizi sormuyo koyun gibi geliyor yanımda amk hahaha. En son mekana geldik. Stad nerede? Gibisinden bi hareket yaptı. ibne gulusu attım, bir şey demedim. Peşimden gel dercesine bi hareket yaptım.

Konser alanına indik. Bu mal gibi kaldı. Hiçbir tepki yok. Nasıl kahkahalar atıyorum. Hayır bi yerden sonra korkuttu beni. Adamın yuzunde hiçbir mimik yok. 45 dakika civarı dikildi oyle. Bon bon etrafa baktı. Ben de orda kopuyorum. Bunu siklemiyorum.

Sonra ilkel yaratıklar gibi bağırdı. Ses çok yüksekti ama ona rağmen duydu millet dondu baktı. Ağlamaya başladı hungur hungur. Koşarak kaçtı oradan.

Mekanda da birkaç hatunla kesişiyordum. Tanımıyormus gibi davrandım. Bunu kullanarak yanımdaki hatuna 'ayyy ahaha napıyo bu yaa * ' dedim ve muhabbete başladık. Daha sonra reelde gorusup ilerlettik muhabbeti hatta neyse.

O günden sonra ne o aradı ne ben onu aradım. Oldu mu kaldı mı bilmiyorum. Ama bildiğim bişey var ki hem o gun çok eğlendim hem de onun sayesinde kız düşürdüm. Her yönden kârlı bir aktiviteydi hahaha.
başı ağrımaz sadece dans eder biraz ter döker eğlenmenin nasıl bir şey olabileceğini anlamaya çalışır
sevaptır be.
bari hande yener konserine götür. sevaptır.
iyiliktir.

Ortamı yeter oranın amk. Sanki gürültüden bi bok duyuluyor da. Net.
baya baya fotoğrafını koyup trollük yapan tipler var sözlükte. hayır burada yazan adamların yarısının kafası kırık, ulan şu yazdığına sinirlense seni de şans eseri yolda görse, daha 2 ay oturmak haram olur sana.

neyse efendim gelelim başlığa. yapılmasında yanlış bir taraf olmayan hadisedir. artık konserler görsel şova dönüştü, bu arkadaşımız da görselliği izleyebilir. görme engelli bir arkadaş da mesela tiyatroya gidip sadece diyalogların etkisiyle kendi sahnesini hayal edebilir. ama insanların bu durumunda faydalanmak, eğlenmek gibi triplere giren arkadaşlarda umarım hak ettiklerini bulurlar.
güncel Önemli Başlıklar