bugün

Gayet de çoğu kaşardır. Türk kızı işini iyi bilir.
benimde anlayamadıgım durum.

birde bunlar tatilin en kralını yaparki anlayama antalyada 5 yıldızlı otellerde 2 hafta kalmacalar felan.
Kadar degilse fahisedir.*
En ucuz pansiyonda kalıp en lüks beach e girip gün boyu orada takılıp sözde lüks hayatı vurgusu yapan kızlar.

Sanırsın kaldığı yere gecelik 300 euro falan veriyor amk.

Cogu böyle.
tamamen tuketim uzerine yasayan dogaya zarari fazlaca olan kizlardir. ayrica onlara baktikca bok bocegi misali aklina hikayeler gelir. hani der ya bir adam bu bok bocegi ne ise yariyor. niye yaratilmis. ayni sorunsali bu kizlarda da yasiyorsunuz...
Ondan bundan borÇ para isterler eline bin tl gecse hemen 3 günlük lükse harcarlar geri kalan günlerde aÇ gezerler tabi bunu sosyal medyaya yansıtmazlar. Yansıttıkları sadece lüks olan kısım.
bulmuşlardır kendilerine bir abi(!) e abi de eşek değil ya ne isterlerse yaparlar bu güzel kardeşlerine, beraber ülkeyi gezerler. kadınları aşağılamak değil amacım, ama bu tarz insanlar oldukça fazla ve gün geçtikçe artmakta. ben babamdan bile para verdiğinde utanıyorum, bunlar bu yükün altından nasıl kalkıyor bilmiyorum.
Burada amaç instagrama en şekilli fotoğrafı atıp en fazla like'ı alabilmektir. Hergün gezdiklerini sanmayın haftada bir kendilerine sponsor bulup çıkarlar, bir hafta boyunca da onun reklamını yaparlar.