bugün

bu kadın, durduk yere olmadık bişi çıkarır, zaten hiç sıkılmayan canını bi güzel sıkar.

bu tiplerin yemek yerken pc karşısında ve sözlükte hatta ve hatta sevgiliyle aynı sözlükte yazmaları yasaklanmalı. cinayetler işte böyle oluyor. sonra neden kestiniz? pişman mısınız? yok aq bi daha olsun bi daha yaparım!

neyse dağıtmayalım;

yine böle bir gün hem sakin sakin yemeğini yiyip hem de sözlüğe bakınır kadınımız; sevgili gelir akla, tatlı tatlı düşünülür, pis pis sırıtılır, özlenir falan. güzel, duyguları var, aşık. saygımız sonsuz!

sonra şeytan gelir bunun kıçına sopayı sokar, kadınımızın gözünden alevler çıkar. ve "okuyacam, onun yazdığı bütün entryleri okuyacam, bakalım kime ne yazmış" der, içine canavar kaçmışcasına!

evet. tahmin ettiğiniz gibi yapar da!

kadınımız sevgilisinin yazmış olduğu entrylerin henüz ilk 2 sinde boğulma tehlikesi geçirir, ekmek boğazına kaçar (hem okuyor hem yemeğini yiyor hatun) 5. de ise sandalyeden düşer. 10 ve katlarından bahsetmiyorum bile.

sonra şöyle bir oturur, güya aklı selim düşünecek, kendine telkinde bulunacak. ama kendini aşması mümkün değil, içine kaçan şeytanında etkisi ile sevgiliyi arar. artisliğini yapar. tek tek tüm entryleri sorar. sonra da "hhııı tamam peki" diyerek telefonu adamın suratına kapatır. (bkz: eli öpülesi kadın)

şimdi kardeşim, şu eski sevgililer bi siktirip gitsin lütfen! durduk yere gelip adamın kafasının içine girmesinler.

çünkü kadınımız; sevgilisinin, eski sevgilisini hafızadan atamadığını. eski sevgili ile halen görüşüyor olduğu paronoyası yaşamaktadır.

bu çok değerli eski sevgililere yapılacak en makul şey, kendisine yeni sevgilisiyle ömür boyu mutluluklar dilemektir. evlensin boy boy çocukları olsun ki uzak dursun, boşta kalıp sevgilinin kafasını bulandıracak hareketler yapmasın.

belasını aramasın...
(bkz: lc waikiki) den çıkmayan kadının halleridir.
(bkz: ben bu yazıyı elime yazdım) *
(bkz: yahudi züğürtleyince eski defterleri karıştırır)
bayan kuaförlerini ihya eden hallerdir...
http://ushistorians.files.../15-6.jpg?w=500&h=409
internetten yemek tarifleri aradığı hallerdir.
gece gündüz netten çıkmayan bayanlar.
twitterdan eski sevgilisine yaptıklarını falan yazıyo bunlar. awwwwwwww