bugün

Dünyanın çarkı böyle işliyor maalesef.
Birazcık dürüst olursan hep kaybediyorsun.
Çalıp çırp yalaka ol çalışmadan para kazan devri olmuş hayat.

Adaletini s.k.yim dünya.
eğer ödediğim vergilerden ötürü hakkım varsa haram ediyorum bu aşağılık yaratığa. eserinizle gurur duyun lan ibneler.
bu artık zirvedir,hani yiyorlar biliyorduk ta bu kadar dalga geçer gibisi de fazla artık. birde internetten kedi satışını nasıl yapıyor bu cins kedi köpek satmak yasak değil mi.?
Cennete gidecektir zaar.

Bizim gidecek halimiz yok ya.
(bkz: 21 yüzyıl müslümanlığı)
akabeli belediyelerin hemen hepsinde

bunlardan düzinelerle var.
Hakkım bu ve bunun gibi hak yiyenlere haram olsun. Umarım kat kat fazlasıyla hak yemenin bedelini öderler. Bir de utanmadan eşarp takmış kapalı modunu oynuyorlar.
Tam gansta müslümanmış.

"Sümeyra işe gitmiyor."
"Sümeyra maaşını düzenli alıyor."
"Cins kedi satışı da yapıp, para kazanıyor"

Hayvan ticareti de var. Haha. Hukuki/gelişmiş devletlerde sümeyralar görevden alınıp, babalarına soruşturma başlatılır.

"Sümeyra pasaportlu, dünya'yı geziyor."

Edit: sümeyra gibi olun.
kapalılığını dile dolamamak lazım.yapılan işin kötülüğü öne çıkarılmalı.hakedilmeden alınan ücret.
şakası bir yana bu kızımız en az 3-4 bin tl maaş alıyor özel kalemde standart bir memur olsa dahi üstüne bir de-satışı yasak olmasına rağmen- hayvan ticaretinden de aylık 1-2 bin tl geliri olduğunu varsaysak ki muhtemelen ailesiyle yaşıyordur ve baba milletvekili olduğu için kira, gider, masraf vs hak getire tabi. e bu gezemeyecek de dünyayı sen mi gezeceksin be keriz vergi mükellefi.

bu arada her başlığa "koyduk mu" ideosu atan yezid piç hala damlamamış ilginç.
aynısı cehape belediyelerinde gırla var bir tane de onlardan koysana bakalım görelim derdin gerçekten yolsuzluk mu siyasi propaganda mı.
Kapalı olunmasıyla herhangi bir problemim olduğundan değil, denk geldi diye yazıyorum. Kardeşim hastanede çalışıyor, geçen gün gelen kara cahil bir kadın sıra beklerken yanındakilere böbürlenerek anlatmış ak partiden tanıdıkları sayesinde belediyede çalışıyor gösterilerek oturduğu yerden maaş aldığını. bana kadının yüz ifadesini anlatmaya çalışırken sinirinden ağlayan kardeşime sonunda söyleyebildiğim tek şey "kimi kime şikayet edeceksin" oldu. Hissizleşmeye başladım artık ben, hiçbir şeye şaşırmıyorum.

Bu "kimi kime şikayet edeceksin" durumu eskiden ufak çaplı yerlerdeki iltimas durumlarında filan olurdu, şimdi koskoca ülke için geçerli.
Eger dogruysa Kesinlikle Domuz eti yemeyen ama kulun hakkini ekmeksiz löpp löpp yiyen hanimefendidir. Zehir zikkim olsundur. Fitil fitil gelsindir.
hala haram günah üzerinden eleştirilen durum. evet arkadaşım sen vergilerini haram ettiğin için bacımız çarpılmış az önce.
yakışır.o da bu milletin a.koymaya niyet etmiş bir kere.
Bu tip haberler keşke hep kamuoyu önüne gelse. Keşke. Bir ülkede mevcut iktidar devletin imkanlarını kendi menfaatleri için usulsüzce ve pervasızca rahat bir şekilde kullanabiliyorsa ki -bu örnekler düzinelerce- bu ülke asla iflah olmaz.
Alsın. Bana ne? Kime ne? Bazısı da çalışmadan alsın. Sen enayi gibi hissetme madem doğru olan senin yaptığın. Şaşırma artık olaylara. Bunlar olacak. Bir şeyler olmalı, dünyanın çarkı böyle dönüyor. Karalar bağlama. Şahsınla alakası yok. Çok da düşünme eğer bir şekilde durumu değiştiremeyeceksen. Kapalı hanımı da rahat bırakın. Kapalı olması, çalışmadan gezip tozabilmesi bana batmadı. Tanımıyorum. Daha çok yesin. Yemek güzel şey. Neden olmasın ki bunlar?
akepe tipi müslümandır.
benzer isimdeki ablişkosunu örnek almış hanımdır. onun danışmanlık yapıp 50 bin küsür tele mayış alan ablasından neyi eskik allasen.
Bir üst seviyeye çıkan hanımdır. (bkz: yiyor ama çalışmıyor)
Bu iş cidden çığrından çıktı biz akşama kadar köpek gibi çalışıyoruz Eve ekmek götürebilmek için onlar ayak ayak üstüne...
şunu muhalif bir milletvekilinin bir akrabası yapsa idi şimdi anasını skiyorlardı ortalığın haram, günah, yolsuzluk diye ama nedense şimdi hiç sesleri çıkmıyor sözlükteki bazı arkadaşların.
(bkz: kul hakkı).
...................... noktalı yerleri doldurursam sözlükten atılırım.
Eğer gerçekse yazıklar olsun.