bugün

türkiyede milyonlarca eşcinsel olduğuna göre çok normal bi durumdur çünkü eşcinseller de insan olduğu için (ister kabul edin ister etmeyin) yaşamlarını devam ettirmek için çalışmak zorundalar heteroseksüeller gibi.
- müdür bey, yeni arkadaşımızla tanıştırayım sizi: haldun bey.
+ hoşgeldiniz haldu.. o ne lan?
* hmm. mmırabaa, ban halduun. yeni sekreteriiin cınımm. özel dosyayı alıp geliim mi odanaaa ;)
+ yok ben istifa ettim şu dakika. gitmeden sizi de makamıma atadım şefim, yeni müdür sizsiniz. özel dosya falan, ben bilmeeem, bilmiyoruum artık şefim.
- müdür bey siz beni atamazsınız, ben istifade ettim. kovuldunuz sayın haldun.( ulan ben de diyorum bu herif iş görüşmesine niye etekle geldi.)
o iş yerinde erkeklerin tacize uğrayacağının göstergesidir.
eğer sözkonusu işyeri bir mağaza ise, işlerin artacağı kesindir. eşcinsel elemanlar ''genelde'' nemrut mağaza görevlisi * kızlardan daha sempatik ve yardımsever olurlar çünkü.
- hayırlı olsun yeni işiniz.
+ teşekkürler sağolun. ya ben size bişey soracağım. zahmet olmassa pantolonuma arkadan bakar mısınız?
- bakayım. eeee neye bakıcam?
+ pedim belli oluyor mu?
- ohaa!!
+ kalçalarım sizi şaşıttı değil mi?
- yok artık.
+ g strigden ama.
- ben gideyim.
+ tamam. sen üç numaraya git. ben geliyorum.
olan olmuş deyip kendisine ayrı bir oda tahsis edilerek üstesinden gelinebilecek durum. odasını girip çıktıktan sonra da ellerinizi güzelce yıkarsanız endişe edeceğiniz hiçbir şey kalmaz.
bahsi geçen işyeri hamam olmaması halinde fazla sorun olmayacak hadise.
bayan kontenjenında bir fazlalık olmasına nedne olur.
homofobik erkeklere dünyayı zindan edecek durumdur. Erkeklerin bol bulunduğu bir ortama bir eşcinsel erkeğin girmesiyle eğlence başlar. "Normal" erkeklerin davranışlarında gözle görülür bir abuklaşma hali vuku bulur. Ettiği laflara dikkat etmek, olduğundan daha maço görünmeye çalışmak - sonra ulan bundan da hoşlanmasın diye tekrar tırsmak- hareketlerinde bedenini ön plana çıkarmamaya gayret etmek, evli olduğunun ya da sevgilisi olduğunun altını çizmek... Şöyle bir düşünüldüğünde bu davranışlar, iş ortamında yanlış anlaşılmak istemeyen ya da iş ortamından biriyle birlikte olmak istemeyen veyahut da erkeklerden korkan onları birer sapık olarak gören özgüven yoksunu paranoid kadınların davranışlarıyla tıpatıp aynıdır. Kısacası "aslan gibi delikanlılar" olan bu "normal" erkekler, hortlak kadar korktukları eşcinsel kardeşin kendileri ile ilgili kurduğunu farzettikleri fantazilerden çok daha fazlasını zihinlerinde canlandırırlar, tıpkı erkeklerin hepsinin sapık olduğunu düşünen (bkz: gözleriynen yiyollar) özgüven yoksunu kimi kadınlar gibi...

Ayrıca neden herkes eşcinsellerin sürekli seks düşünüp birilerini baştan çıkarmak için uğraştıklarını düşünür, anlamak güç. 1 yıldır eşcinsel bir patronum var, toplantıların daha eğlenceli geçmesi ve yanında kasılan ağır abilerin düştükleri komik haller dışında adamcağızdan kaynaklı herhangi bir acaiplik göremedim. Kendisinden korkan tüm şirket delikanlılarının da bu adamcağızdan fazla eşcinsel seks imgesini zihinlerinde canlandırdıklarından eminim.
Sözde çağdaş önyargılı yobaz değilseniz iş arkadaşlarınızın cinsel tercihleri yerine iş performansları ve uyumu sizi daha çok ilgilendirecektir.
Sadece erkekleri işe almak gibi seksist bir zihniyetteki şirketlere kapak olacak hadisedir.
işe alınan erkek elemanla s.kişilmek planlanmadıysa, kimseyi etkilemeyecek haldir.

Bu arada sanırsam erkekler her eğilen kadına değdiriyor filan ki, böyle bir korku yerleşmiş. Beyninizi daha yukarılara taşıyın ferahlarsınız.
özel dosya amaçlı bir sekreter alınmaması gereken durum.
anında tekme basılmalıdır.
bir çok insandan işini daha iyi yapacagı kesin. bu arada az biraz aklı başında iseniz iş yerinizde çalışanların cinsel hayatlarıyla değil size kazandırdıklarıyla ilgilenirsiniz. eşcinsel olmak suç olmadıgı gibi eşcinsellerin işyerlerınde çalışması da yaıplanacak yadırganacak bir durum değildir. asıl yadırganacak ve tuhaf kaçacak durum birilerinin başkalarının özeline burnunu sokup onu eğlence durumu haline getirmesi.
1 erkek 1 bayan elemanın işten çıkarılması halinde alınabilecek 1 eşcinsel eleman her işe yetebilecektir.
aşkla iş karışmadığı sürece sorun yok.
biseksüel çıkmasından iyidir. düşünsenize önce sizin hoşlandığınız kıza sarkacaktır ondan yüz bulamayınca size sarkacaktır.
siz de biseksüelseniz eğer... (bkz: aman sabahlar olmasın)