bugün

Patronun “hepinizi sikeceğim ama sevgili olmayalım” demesi gibi bir şey. Zira her gün 8-6 sikiliyorum ama kimseyle sevgili değilim.
iş yerinin performansı düşeceğinden yazılı değil ama var olan anlaşma maddesi gibidir.

bizde zaman zaman bu tür problemleri yaşadık. ya verimli olamadılar ya sürekli problem çıktı.

aynı zamanda unutulmamalıdır ki;

sekreterini siken çayını kendi doldurur. net.
Birçok özel ve kamu işletmesinde geçerli olan yazılı olan/olmayan yasaktır.

Şirket sınırları içerisinde kişilerin sevgililik durumları hoş karşılanmıyor ve işten çıkış sebebi kabul ediliyor. Söz konusu evli çiftler ise problem yok ama sevgililik varsa insan kaynakları departmanı adeta bu konuyu özel olarak denetliyor. ismi lazım bundan önce çalıştığım yaklaşık vardiyalar ile birlikte çalışanı 50'yi geçen bir otel vardı. Bu otelde ön büro amiri ve bizim finanstan bir kızceğiz birbirinden hoşlanmış sevgili olmaya başlamışlardı. ARtık nerede duyuldu nasıl dedikodu döndü bilmiyorum. iK'nın kulağına gitmiş ve ikisinin de etik olmaması gerekçesi ile işlerine son verilmişti. Mantıklı baktığında artıları da var eksileri fakat bana kalırsa bırakın efendiler seven sevdiğine kavuşsun.