bugün

en az bir tane, kazan gibi götü olan dünyalar çirkini mikser kadın. (tercihen yönetici asistanı)
mikserin etrafında dönen, iki üç kişilik beyinsiz uydu takımı.
onlara yalakalık yapan, kızların arasında durmaktan ait olduğu ortamı bulmuş ibine kılıklı şişko erkek.
olaylara ilgisiz gibi görünen herkesle iyi anlaşmaya gayret gösteren sinsi.
bunlara pirim tanıyan yönetici.
sinsi orospu çocuklarıdır. 8 saati doldurup gitmek zor gelir hep bir katakulle vardır.
Bizimkinde bu Misyon bana ait. içlerinde en tuhaf olanı benim. Ama bu beni sevmelerine engel mi? Hayır tabi ki.
3 haftadır görev yapmakta olduğum kurumda karşılaştığım biri bana nedense çok ilginç geliyor.

adam hep karşımda oturuyor ve her sabah saat 09.30'a doğru iç geçirip "akşam olsa da uyusak" diyor. gülmemek için kendimi zor tutuyorum.

evli bir bey kendisi ve parmağında da yüzüğü var. arada eşinden, kayınbiraderinden bahsetmeyi de ihmal etmiyor. hani desem ki...çalıştığı kurumu ya da mesleğini sevmiyor...öyle değil kesinlikle; bundan eminim; çünkü alanıyla/branşıyla ilgilendiği çok belli. mesela adam şunu demiyor..."bir an önce mesai bitse de eve gitsek" gibi...adam bunu demiyor. adam direkt akşam olmasını ve uyumayı istiyor. ya eşini çok seviyor ya da uykuyu çok seviyor diye düşünüyorum.