bugün

geçen gün yaptığımdır. ya af edersiniz mesai arkadaşım biraz iri memeli ne zaman fotokopi çekmeye gitsem yanımda beliriyor bir bahaneyle. memelerini değdirip gidiyor. ben müslüman adamım, abdestim kaçıyor. en son geçen gün dedim bir siktir git diye. ağlamasa da bozuldu biraz. bozulursa bozulsun öteki dünyamı 1 çift meme için yakmayacağım.
işten atılma kısmı da normal. Her patron şef yada müdür yalaka ister ama istediği ortaya çıkarsa da düşünmeden yol verir. Ortaya çıkmasından hazetmez.

Tavır iyiymiş. Aglayarak üste çıkmak istemiş yada sen kimsin sorusu sorulunca mal olmuş. iyi olmuş.
öyle karakteri bozuk yalamalar iş dünyasında her yöneticinin bir numaralı adamıdır. yani anlattığın hikayenin ne kadarı doğru bilemem. ama onun işten atılmış olmasına inanmıyorum.

çünkü her patron etrafında gammaz, yalaka ve köle bir orospu çocuğu bulundurmak ister ki işleri daha rahat ve kontrollü yürüsün. hatta çoğu işyerinde görmüşsünüzdür, patronlar babacan iyi adamlardır ama müdürlerin %90ı orospu çocuğudur.
(bkz: kesin yaşanmıştır bu)
regl döneminde olabilir çok da suçu kendinizde aramamanız gerekir.
güncel Önemli Başlıklar