bugün

3-4 katlı bir banka şubesinde çalışıyorum dostlar. türlü türlü insan var. ama bir tanesi var ki beni çok üzüyor. karşısında çaresiz kalıyorum. benden 5 yaş falan büyük, böyle tıfıl bi tip. çok safiyane, hal ve tavırları var, işine gücüne bağlı, benim gibi sözlüğe falan yazmayıp işiyle gücüyle ilgileniyor. garibim hafiften de yumuşaklık var adamda, yok değil.

neyse şimdi bu adam işi gereği katlar arasında mekik dokuyor. dağlar kızı heidi gülümsemesiyle ve ona bir harry potter havası veren gözlükleriyle sürekli önümden geçiyor. bakmayayım göz göze gelmeyeyim diyorum ama olmuyor o şirin suratına bakmadan yapamıyorum. sivilceleriyle olsun ortaokulda jöleyle tanışmamızda yaptığımız ten ten saçıyla olsun tam bir eblek. tam bir süper mariodaki gülümseyen bulut. tam bir teletabi poo.

aha vallaha da billaha da şimdi de geçti "kolay gelsin" dedi.

bu adam her geçişinde bana bakıyor. "kolay gelsin" diyor. 15 dkk yı geçmiyor arası. "kolay gelsin" manyağı oldum. bende cevap verip gülümsemek durumundayım şimdi yoksa kalbi kırılacak çocukcağzın. yanlışlıkla bir kere "kolay gelsin" demedim karşılığında 15 gün konuşmadı şubedekiler benle. yalvar yakar artık piyazlar ısmarladım, masaj yaptım topladım durumu. kötü adam olcam ters bişey desem. elim mahkum kolay gelsin diyorum ama artık sabrım taşıyor arkadaşlar. vallahi billahi istifa edicem bu çocuk yüzünden.

akşamları eve gidip ağlıyorum. nasıl kurtulucam bilmiyorum. ama böyle giderse aha elimin altında 100 sayfayı tek hamlede zımbalayan bi zımba var. alıcam onu dudaklarını zımbalıcam amk çocuğunu ağzını yüzünü sikip marilyn manson'a çeviricem. ahada yazıyom buraya.
tipitip.
kel alaka ama yadetmiş plalım.
kurtulmak için bilgisayar ekranına gömülüp yoğun çalışıyormuş gibi görünmeyi gerektirir.
slayer'dan raining blood parçası eşliğinde kafası taşla ezilesi götverendir.