bugün

Mustafa kemal müthiş servetini millete bağışladı. Şimdi neden bu parayı sadece iş bankası ve chp yiyor?

Mustafa kemal'in iş bankasına bıraktığı hisseden payını isteyen biri olarak başlattığım kampanya.
sen ilk önce halkın evi dedikleri 1000 odalı sarayda bir gece kalabiliyorsan kal bakalım, sonra iş bankasından payını istersin.
vasiyeti al gel bakalım.
kemalistlere atıp tutan lakin işin ucu paraya değince tipik akp li dönekliğini gösteren yazarın başlattığı kampanya.

her yerde bu kadar dönek olduğunuzu belli etmeyin la. utanmasanız ananızı satacaksınız.
Mustafa kemal'in hangi hakla milletin parasını sarf ettiğini hâlâ açıklayamayan kemalistleri kudurtttu bu istek.
Geçen gün lokantada yemek yerken yanımıza gelen meczubun anlattıklarının değişik bir versiyonu.
Adam, iş bankası'nın, kurtuluş savaşı sırasında Afganistan'daki Müslümanların gönderdiği paralarla kurulduğunu, bu sebeple bu paranın müslüman halka geri dağıtılması gerektiğini, bimer'e iş bankası'dan paylarını almak dilekçe yazdığını ancak önerisinin kaale alınmadığını, bu defa cimer'e yazacağını, bizim de dilekçe yazmamız gerektiğini söylemişti.
Paraya sıkışan iş bankası'na göz koyuyor. Yakında kayyum atarlar herhalde.
valla süper kampanya.
herkes böyle pay isteyebiliyorsa desteklerim ben bu kampanyayı.

lakin çok geriye gitmeye gerek yok bence.
hemen yakın geçmişten pay istemeye başlayalım.

örneğin gemilerden, gemiciklerden payımızı alalım önce.

sonra urla villalarından, türgev'in havuzundan falan paylarımızı alalım. sonra iş bankasından da alırız illa ki payımızı.

ohoo, yalnız ben kaba bir hesap yaptım kişi başı en az 20-30 bin düşüyor. yaşadık beyler.
Halkbankasından da istiyorum adı üstünde halk Bankası benim para ne arıyor ayakkabı kutusunda.
güncel Önemli Başlıklar