bugün

insanı iğrendiren başlıkların yasaklanmasını amaçlayan kampanyadır. bu başlıklar sadece, katı sıvı ve gaz halindeki, insani atıklarla ilgili olanlardır.

ilk kez bir yasağa bütün filoca destek verilecektir.
(bkz: neye gore kime gore)
(bkz: yasaklar yasaklansın kampanyası)
insanları fikir alı$veri$lerini kısıtlamaya yonelik olan bir kampanyadır..basının haber ozgurlugunu kısıtlama ya da kamuoyunun bilgi alma ozgurlugunu kısıtlamayla e$deger zihniyetin urunudur..
ha bir de;
kime gore neye gore igrenc..yani igrencin ne kadar igrenc olduguna kim karar verebilmektedir ki..bunun regulasyonu kimdir..bir igrenc metre mi vardır..dolayısıyla böyle bir yasakta soz konusu degildir..
(bkz: sana dedim milleti kendi haline bırak diye)

(bkz: kim neresini karıştırırsa karıştırsın)

(bkz: bu burun karıştırılacak)
sozlugu kendi oyun alanina cevirmek isteyen sozluk yazarlarinin ,kalabaligi galeyana getirme cabasidir, zira sozluk kimsenin degildir halkindir ,senin benim onun sunun bunun bunu kavrayamamis yazarlarin tarih yapraklarina gomulecek beyhude kampanyası
başlıkta ki ilk entrynin, tanım içerdiğini farketmeyen yazarların "ne demek istiyorsun", "yazma özgürlüğümüz kısıtlanamaz" gibi kalıplarla desteklemediği kampanyadır.
ilk olarak bu başlığın yasaklanmasıyla destekleyeceğim kampanyadır.*yasakçı zihniyet kadar iğrenç, hazetmediğim bir güruh yoktur.
özgürlük, natürel olan her kavramın hakkıdır.
burnunu karıştırırken burnunu kıran ve seni seviyorum derken osuran arkadaşlar hissettiklerini elbette bizimle paylaşabilirler. ben bir sakınca göremiyorum, ya siz?
+ amet abi sen süm.kten, b.ktan iğrenion mu.
- tabi lan sen iğrenmion mu
+ yok abi be. çok marjinalsin yaa.
millet sana güler. bu dünya da b.ktan, os.ruktan, süm.kten iğrenen, senden başka insan yoktur. hahahahaa.
bi tedavi ol istersen.
- olurum.
(bkz: kelebekler osurmaz osursa da duyulmaz)
gayet iğrenç. yasaklayın! dediğim.... öeh..
sol framein ebesiyle sohbet eden başlıkların, daha ileri gitmeden yasaklanması isteğidir.

hakkat nasıl bir potansiyeldir. *
tanım:göt,bok,osuruk, gibi terimlerle ilgili başlıkların yasaklanmasıdır
(bkz: tam destek)
osuruğa gülenin osuruk kadar aklı yoksa. sol frame e nasıl uyarlanırdı acaba. şimdi mide hassasiyeti olanların kaldıramayacağı başlıklar silsilesinin sansüre uğraması dır kısaca. amma velakin bunun duru var mıdır? efenim bazısı da limonu iğrenç bulabilir yahut maydonozu şimdi ne yapalım yani
sol frame nin işgal edilemeye başlanma emareleri olduğundan tekrar gündeme gelen kampanya.
(bkz: ot a bok a başlık açmak)
nasil karar verilecek gercekten merak ediyorum. kime gore neye gore demisler zaten ama soyle dusunun. "bir grup moderator" basliklarin igrenc olup olmadigina karar veriyor:

baslik: ayni anda hem kusup hem sicmak

cikarinbeniburdan: ay yasakla ayol. ne o oyle. igrenc falan yane. hih! yasakla yasakla.
*
(bkz: iğrenç başlıkları açanlar uçurulsun kampanyası)
Sonuna kadar desteklediğim proje. Yürü be.
leğenli başlık açmış itin teki millet de sikik gibi entry mi giriyor kendi mi uplıyorsa karşıma çıkıp duruyor. tüm sülalenize sövüyorum bilin bunu şerefsiz orospu çocukları
Evet yasaklansın. Ben de siyasi başlıkları iğrenç buluyorum. iğrenç standardını belirlerken dikkate alınır umarım.