bugün

içimden gelen ne varsa yaptığım için burada ve yalnızım;
Zira içinizde tutmayıp ruhunuzu hafifletmek, ne varsa boşaltmak etrafınızı da boşaltıyor,
Bir insan sonra kimse kalmıyor.

Artık tanımadığım insanları daha çok seviyorum.
Vardı bi yerlere gitmek, birilerini görmek gibi bi planım ama gerek kalmadı artık
henüz sevgili olunmuş bünyenin dudağına şappadanak yapışmak.
spor salonuna gitmek. bir türlü fırsatımın olmadığından ertelediğim olay.
Spor yapmak, ders çalışmak vs. Ne kadar iyi şey varsa yapmak zor geliyor. Ama uyumak dersen en kolayı.
Önümdeki 5 gün için baya güzel bir gezi proğramım var arkadaşlarımla. Çok heyecanlı ve de istekliyim. Kalkıp valiz hazırlayıp ne giyeceğimi falan düşünmek istiyorum ama üşeniyorum. Öyle de bir çaresizim.
ders çalışmak, dil öğrenmek ve yurt dışına çıkmak.
başlığı görünce su içesim geldi ama yataktan hiç kalkasım yok.
Mesaj atmak.
Günü birlik kıyıköye gitmek.
ölmek. hepimizin zaman zaman içinden engin bir nehir kadar gür bir şekilde ölme isteği doğduğu doğrudur.
metroda veya metrobüste ya da bilimum toplu taşıma araçlarında umarsızca bağırmak. bir türlü cesaret edemiyorum ama.
metroda veya metrobüste ya da bilimum toplu taşıma araçlarında umarsızca bağırmak. bir türlü cesaret edemiyorum ama.
osurmak örnek verilebilir.
ankara 541 tıklım tıklım dolu belediye otobüsünde tavandaki demire tüm gücümle düşmemek için tutunurken aniden barfiks çekmek.
(bkz: intihar)

(bkz: alternatif intihar etme yöntemleri)
sweet child o' mine ın üçüncü solosunu ezberlemek.ilk iki solo ve intro yetti sanki.
Doğaya adapte olmuş bir hayat sürmek.
yakın zamanda işimize son verecek olan patorunun ağzını burnunu kırmak.
ama olmuyor işte, mecburiyet olunca susuyorsun, bir de onca zaman ekmeğini yedik.
Bu güne kadar bana kazık atan her kim varsa şuan, bu saatte telefon açıp ana, avrat, bacı demeden ve acımadan sövmek sonrada balkondan aşağı işemek.
2. katın balkonuna 40 cm mesafedeki sokak aydınlatma direğine sarılıp aşağıya kaymak. *
müşterinin suratına küfür etmek.
müdürden maaşa zam istemek ama güzel bi zam istemek.
maaşa zam işe son olmasın diye söylemiyorum.
evi falan satıp, amerikaya yerleşmek.
aşık olunan kızı aramak ya da ona mesaj atmak. hadi. yap yapabiliyorsan.