bugün

bir hayat felsefesidir. tercih sizindir.
içki içerseniz , bilinciniz yan sanayi olabilir . Karı kızı da sapıklık olarak görür isek geriye sigara kalıyor .
NOT : Viceroy grey olsun lütfen .
muhteşem üçlüdürler. birbirinden ayrılamazlar.
Düzenli olarak hayatiniza yerlestirdiginiz zaman hayata gulumsemek yerine kahkaha atabiliceginiz 3 lü.
Oksijen hayat için en gerekli şeydir . Oksijen olmassa ölürüz . Fakat bira ve sex olmasa da olur , yaşarız yani fark yapmaz . Ancak Oksijen i soluduğumuz vakit huzur vermez . Veremez ! Fakat sigara dumanı huzur verebilir . Bu mantığı okuyunuz doğruyu bulunuz Genşler .
kötü ilişki sonrası sıra terse döner önce seks sonra sigara içersiniz hızınızı alamayıp bide 45 liği devirirsiniz ki gözünüzü bi açmışsınız ha bakırköy iskelesi ha taksim.
alkol sigara ve uyuşturucunun katkılarıyla oluşan seks ortamıdır.
zaman zaman içine düştüğümüz durum. iyi, hoş, güzel, kötü, iyyrenç pek çok tadı var bunun. bazen değişik kafalardayken tuncel kurtiz'in seslendirdiği serkan uçar'a ait bir şiirde geçen,

"oysa şimdi çorak gönüllere ekiliyor sevdalar seher vakitlerinde, meşru sevdalardan gayri meşru acılar doğuyor kundaklara; günahkar gecelerden..."

dizeleri geliyor aklıma. vay amk diyorum, siktirin gidin. ben de gideyim.
tuhaf.
çoğu insanın hayalidir ama gerçekte olan içki sigara osbir ise harbiden koyar.
sigara harici, diğerlerinin doğru kişi ile yapılması uygundur. sigara başkadır. karar verdim, sigara diyorum son kararım.
içki çıkarıldığında çok güzel bir kombinasyon.
çirkin kadın yoktur felsefesi ile önce içki demişler. içkinin pezevengi ne? sigara. sonucu seks e bağlanır gider.
yanlış sıralamadır. doğrusu;

sigara, içki, seks olacaktır. kısaltması da sis olup şuraya bağlayabiliriz sanırım;

(bkz: sis atma oç)

not: topla yukardaki harflerin karakter numaralarını? ne etti? 46. yaşasın ... neyse.*
hayat felsefesi haline getirmenin, bu ülke için çok zor olduğu üçlü. sigaraya zam, alkole zam, yeter lan. seks konusuna girmiyorum bile.
içki pahalı, sigara öksürtüyor, seks zaten yok. evet geldiğim nokta bu.
Hızlı yaşa genÇ öl felsefesinin 3 ayağıdır.
hayatın temelidir.
en kötü hayat felsefesidir..
Sigaranin yerine zeytin yagli yaprak sarmasi koy, ickinin yerine de muge anli'yi koy.
Hayat felsefenin tillahidir.
üçününde fazlası zarardır efendim.
bunlar hep günah.
Ölüm var hacı.
3'üne de üniversitede başlandıysa üniversite hayatından kopamazsiniz. sorumluluklarından uzaklastırır insanı, hepsini hayatinizin bazı bölümlerine sokun ama 3'ünü de bir arada almayın hayatınıza.
uğruna çolumu çocuğumu kesebileceğim üçlü. edit: kimse de çıkıp seks, drugs and rock n roll takılacaksın ve çocuktan bahsedeceksin demiyor.
doğada bulunan dört element içki, sigara, seks, pompa.

- Tahta olmasın ?
güncel Önemli Başlıklar