bugün

(bkz: icki icmeyi marifet sanmak)
kimi erkekliği farklı anlayan kişiler tarafından yapılan eylemdir. büyük ihtimalle düşünce 'ben içki içiyorum ne kadar normal süperim ben' tarzı şeylerdir.
içkiyi herkes içebilir, o yüzden marifet değildir. içki içmenin bir yetenek olması da anormaldir zaten.

--entryden ayrı--
türkçe karakterli olması gereken başlıkları türkçe karaktersiz haline yönlendirmek yerine entry girerek belirtmek lazımmış!
--entryden ayrı--
geçen bi büyük içmişim tek başıma diye başlayan konunun boka sarmış halidir.
Günümüz gençleridir.
kanka 9 bira içtim bana mısın demedi yiaa.
Yeni icmeye baslayanlarin ya da gerizekali olanlarin dusunce bicimidir. Yaslaninca da kendilerine alkolik yerine “duzenli icici” demeyi marifet sayarlar.
Içki içmek normal bir eylemdir. Bunu tersi biçimde bu hale gelmesinin sebebi ise islamcı tipozlar! Ne kadar tabu yaparsan o kadar marifet olur!
Mallık.

Bide şöyle bir olay var “ abi 70 cl rakı gömüyorum banamısın demiyor”

Lan mal bu iyi bir şey mi sence ben 2 dublede senin kafana erişiyorum hangimiz daha karlı sence.
Fakat iyi içerim heh.
Bunu yapan kendi kazandığı parayla içiyorsa bu kadar para kazanmayı marifet sayabilir zira alkol fiyatları aldı başını uçtu. ki o da görgüsüzlük. Onun dışında tam keko işi.
gerçekleşen tekel zamlarından sonra marifet değil , zenginlik göstergesi sayılabilir.