bugün

aile babası olabilecektir.
Sarhoş kankaları evlerine bırakır.
asla oğluyla rakı içemeyecektir.
keçi sütü içiyordur. aslan ağır geliyor olabilir.
kendi değerleri vardır ve bunlara sahip çıkıyodur.
spor yapıyorsan, içmemeye dikkat edeceksin. karpuz gibi göbek yapar, karaciğerin anasını beller. hava hoş, kedi gibi 9 canlı olan içsin her gün. ama bir tane hayatımız var. ailesinde kanser v.s. olan içmemeye dikkat etsin derim. bana hava hoş, kemoterapi kız ya da erkek... o kafayı kabak gibi kel yapar, her yerden hastalık fışkırır. sonra hayatla bağlantı kopar. ben de gelir helvasını yerim o arkadaşın. *

çevremde sık sık içen uzak akraba erkeklerin çoğunda kanser çıktı, öldü gitti adamlar...
normaldir. tadı güzel gelmiyordur. olayın dini boyutunu düşünüyordur. sağlığı elverişli değildir.
yeşilaycı erkektir, sağlık sorunlarından dolayı içmiyordur yahut ailesi o şekilde yetiştirmiştir.
aferin sana diyeceğim erkektir.
Allah yasaklamistir; icmez. Net.
benimdir. Sorunları çözmüyorsa nıe içeyim. Sigara içkiyle hal olmaz sorunlar icraate geçmek gerek.
vurduruyordur.
gayet normal bir durumdur, hatta adam gibi adamdır.
gerçek erkektir beynini uyuşturmaya gelemez...
ağzıma sürmüşlüğüm yoktur.
i. i. erkek; süt içer, meyve suyu içer veya gazlı içer.
spor yapan erkektir.
o gün içmemiş olabilir.
yer, içer, sıçar, yatar. lavuktur.
en az içki içen erkek kadar kişisel tercihine saygı duyulması gereken erkektir. ha eğer 'dini günah' diye bi sebebi yoksa, katı kuralcı olup hiç içmemesini biraz garipserim o ayrı.
hamile erkektir.
(bkz: kayi)

içene ve içmeyene saygım var. herkesin kendi sorunudur.
benim canım kıymetlidir.
pipisi olan erkektir. ayrıca iki gözü iki kulağı falan vardır. normal bi insandır.
Ooo adamdır net.
güncel Önemli Başlıklar