bugün

taksim'i birbirne katan çapulcuların %99'luk br kısmının oluşturduğu insan grubudur.

efendim ben naçizane her gece taksim'e gidip o arka sokaklardaki barlarda ya da küçük beyoğlu'ndaki kafe pi'de 1 fincan kahvesini söyleyip oturan bir adamdım. neden her gece kahve içmek için barlara gidiyordum? ya da neden bara gitmişken kahve içiyordum?

yatsı namazına müteakip barlara gidip insanları gözlemliyordum. içip içip sapıtanları öbür dünyada cehennemde hayal ediyor, yanarken suratlarının nasıl bir hal alabileceğini tahayyül etmeye çalışıyordum. bu da beni mutlu ediyordu. çünkü onlar yanacak ve ben yanmayacaktım. peki neden sadece kahve içiyordum? bunun birkaç farklı cevabı var aslında. birincisi dinimizce günah olan birşeyi içmek istemiyordum. ikincisi kafe pi'de çalışan rasta şapkalı barmen kahve isteyenlere çok pis sövüyordu ve onu gıcık etmek benim çok hoşuma gidiyordu. ayrıca orada oturup günah işleyen adamlara "bakın kahve içiyorum ve günah işlemiyorum, ama siz bira içiyorsunuz ve yanacaksınız" mesajı veriyordum. neyse efendim olaya gelelim.

bu taksim olayları başladığında yine gittim kafe pi tarafına. oturdum ve 1 fincan kahve söyledim. o sırada yan masada eli yüzü örtülmüş, kızlı-erkekli bir grup oturuyorlardı. masalarından bir kız kalkıp yanıma geldi.

+pardon ateşiniz var mı?
-var. tabii.
+offf bugün çok yorulduk. sizde mi eylemdeydiniz?
-yok hayır ben akpliyim ve gezi parkının yıkılması taraftaryım.

kadın bunu duyar duymaz yüzüme çakmağı fırlatmaya çabaladı ama elini havada tuttum. bak güzelim dedim. ben senin o tanıdığın akplilere benzemem. alırım seni burada ayağımın altına.

bnu duyunca kadının yüzü bir değişti. ah erkeğim dedi. kimse beni senin kadar tahrik etmedi, bu solcu erkekleri hep kılıbık oluyor zaten, pipileride 3'er santim dedi. ayım benim diyerek dudaklarıma yapıştı. tabiki ben yüce önderimiz reep tayyip erdoğan'ın ismini kullanarak böyle bir iş yaptığım için o anda pişmanlık duydum ve kızı tokatlamaya başladım. kızın arkadaşları üzerime saldırdılar. şükürler olsunki o anda kahraman polisimiz elinde biber gazı tabancalarıyla belirdilerde bunların kafasına kafasına vurdular biber gazlarını.
güncel Önemli Başlıklar