bugün

(bkz: hiç normal)
sevisebilme ozelligi bulunur. gerci icki icmesine luzum yok ki.
o kız sarhoş olduğunda ''sen ne diyon hacı ya'' demesi yok mu paha biçilemez, ayyy canım benim...
kişilik bölünmesi yaşayan kezbandır.
candır.
kolayca yola gelen kızdır. haliyle bazı abazan erkeklerin işine gelir.
değişmekle beraber bünyesi zayıf olan kızdır. sarhoş olma süresi erkeğe göre daha kısadır. (bkz: istisnalar kaideyi bozmaz) kötü amaçlara alet edilebilmesi daha kolay olan kızdır. (yanlış anlaşılmasın, kızdan ötürü değil alkolün bünyede yarattığı etkiden ötürü.) (bkz: seri eksi korkusu) (bkz: göt korkusu)
içmesindir. Zira fazla kaçırdığı takdirde kötü yollara düşebilir. Bunu istemeyiz değil mi?
kendisini seven bir insanı derin üzüntüye boğan kız!'dır.
kadeh tokuşturmayı da sever.
üniversite kızıdır genelde.
yolu yol olmayan kızdır. yazık anasına babasına.
içki içmenin cinsiyeti mi olurmuş? diye sordurtan entry. içki içen bir insandır.
bence yanlıştır içmemesi gerekir. ama içiyorsa da saygı duymak gerekir.
ayyaştır, kaşardır.
Yanıbaşında nuri abi coşkun abi ve benzerleri yoksa çok sorun olmayandır...
harbidir.. muhabbeti dinlenir.
iyidir güzeldir ama sarhoş kız da çekilmiyor birader. yılbaşında otobüs penceresinin lastiklerini ısırıp kopartan bir kız arkadaşımı zor zaptettim. eve gidince cayır cayır siktim öcümü aldım tabi.
Yollu olduğu bilenen kızdır.
2 biraya gider.
hoş gelmiş yazar. inşallah akp li olur. *
olgun zihniyetteki kadınları tenzih ediyorum iki biraya götünü teslim edecek olan kızlardır.
ay yok artık daha neler dedirttiniz yahu. şunu yapan kız, bunu olduran, kız onu ettiren kız, napsın bu kızlar efendiler.
sanki uzaylı gibi gösterilen kızdır. yahu sen erkeksin o da kız. senin penisin var, onun vajinası var. sen fizik olarak güçlüsün, o senin kadar güçlü değil. bunlar dışında nasıl bir fark var ki içki içmesi bile olay oluyor.

içki içen kızdır efendim, bu kadar basit. ayrıca sarhoş olduklarında da çok komik oluyorlar la.
3sınırında kızlarımızdır. 4.yü içerse kusar bütün akşam ayıltmaya uğraşırsınız.
içmeyi biliyorsa güzel olan kızdır. G*tü başı dağıtıyorsa sağlam olmayan erkekle içmemesi şiddetle önerilir. Malum yerlerini korumalıdır.