bugün

görsel
Görüyorum ki yavş*klık yapmak için boşa duyar kasan arkadaşlar var.
temiz aile kizi olmadigi aciktir.
samimi kızdır, özgür kızdır. candır can.
dozajını biliyorsa herkesin taşıyamayacağı dozajını bilmiyorsa herkesin düşürmeye çalışacağı kızdır bir arkadaşım var böyle her gün içer ama kendini bozmaz dozajını bilir.
normalde hiç birşeyini paylaşmayan dış dünyaya kendini kapamış herkese mesafeli olan bu arkadaşım ancak içince kendini açıyor ve derdini paylaşıyor...
Parası olan kızdır. Bu devirde içkid içmek pahalı bir eylem yakın zamanda hobi olarak falan değerlendirilmeye başlanır.
eğer dövmesi de varsa; belinize kuvvet kızıdır.
Yatağa atılması en kolay kızdır. Severim bu tipleri.
Can dır ..

Arkadaştır...

Saatlerin nasıl geçtiğini anlamassınız siz onun yüreğinden çıkan kelimelere bakın..

Özledim kanka senle içmeyi dön artık ülkene...
içki içen erkekten tek farkı cinsiyetidir.
en nefret ettiğim kızdır allah sakındırsın böyle kızlardan beni. içki içen kız ortam kızıdır sarhoş kafayla neler neler yaşar tek gecelik ilişkilere daima açıktır.
Yüzde yüz vericidir. Kafayı bulupta, bir erkeğin altına yatmayacak kadın kız yoktur.
Sarhoş olduktan sonra napicagi belli olmadığı için yüzde 90indan fazlasi bakire değildir.
izmirlidirr kesin bu. allah uzak etsin böylelerini bizden.
içki içen erkek kadar huzurlu kalamayan kızdır.
Rahat bırakın insanları bi be.
Akn yi kaldırdık.
sevgilisini zehirlemek isteyenlere karşı, sevgilisi içmeden önce içkileri tadarak kontrol eden kızdır.
bir adım öndedir, lütfen beni eklemeyi unutma
geneli haftada 1 kez banyo yapar. tabi hepsi değil.
Sabah kimle uyandığını bilmeyecek olan kızdır. zarar gelmez diyenler siz içirin kızınızı,bacınızı sabah benle uyansın. Ne var yani sonuçta kızın kararı zevk almasına izin vermeyecek kadar yobazmısınız siz?
içki içen erkek gibi içki içen kadın da gayet normaldir. Bunu absurtlestirmeye calisan kafaları anlamıyorum. Kadın içki de içer, sarhoş da olur. Kendi bileceği iş.
erkeğim ama içmesinde sakınca yok ne yani ben içince alem yaptım yada efkarı dağıttım olcam bir kadın içince yollu olcak yapmayın ey dostlar mantıklı ve içmesini bilen bir kadınla masaya oturmak içince zum olan bi adamla masaya oturmaktan bin kat daha iyidir.
yobazların çekimine yardımcı olan bir başlıktır. içki içen kızsq benim için candır. içki içen insan iyi insandır içki içsin ama hak yemesin o yeterli.
kararında içiciyse pek sorun yok ama içmede abartıyorsa, sarhoş olacak kadar içiyorsa itici olan kızdır. daha dün akşam karşı binada oturan bir kızı erkek arkadaşı arabayla bıraktı. kız arabadan indi ama sarhoş olduğu için dengesini kaybedip lap yere düştü. bir de yere yatakta yatar gibi yattı. kalkamıyor bile yerden, hemen erkek arkadaşı arabadan indi kızı kucakladı, kızın evinin önünde sarıldı; öpmeye falan kalkıştı.(kızı ailesinin evinin önünde sevişir gibi öpmeye kalkıştığına göre muhtemelen elemanın da kafa iyi) kız da bunun üzerine evdekiler görmesin diye tepki koyup fazlaca öpmesine müsaade etmedi. sonra arkasını dönüp yalpalaya yalpalaya zar zor binaya girdi. üzgünüm ama o kızın hali bana itici gözüktü. kaşar bir tipmiş, ona da şaşırdım ayrıca.
Ispanyoool meyhanesinde bir kadin...
Daha icelim daha iceliiiimm...
Adam gibu icenden zarar gelmez kimseye. Asil milletin yedigine ictigine karisan lokmasini yudumunu sayandan korkun.
Ama icip icip dagitan biriyse siktirsin gitsin. Icmesin. En uyuz oldugum tip... ki genelde "icmeyin icmeyin icki haramdir" diyenlerin arasindan cikar daha cok.
Dolmuştur o kız. Dolu dolu içiyordur. Kalbi doludur da içkiyle içini boşaltıyordur. Dinleyin o kızın anlatacak çok şeyi vardır.