bugün

kız kardeşine tecavüz eden imamlar da hep içkiliydi zaten. kardeşine tecavüz edeni duyunca hemen gerçek islam bu değil ama içki içen kötü bir şey yapınca gerçek içki bu. http://www.cumhuriyet.com...imam_gorevden_alindi.html

içki içmek kötü bir şey değildir, insanın içinde kötülük varsa bunu içmeden de yapıyor. ayrıca allahu okber değip kafa kesenler de hep içkiliydi zaten.
Ayarında icerseniz bir kötülüğü yok. Dinen caiz diyemem ama sanki bir yudum içki içince de kişiliğini değişecekmiş gibi davranmanıza gerek yok. içmeyene saygım var ama oda bana saygı göstersin.
"bütün kötülüklerin anası dindir."
Richard Dawkins
Hasiktir lan, sizsiniz kötülük.
(bkz: Anayi katma)
Ana bacı karıştırma piç.
Babası kimdir azizim dedirten başlıktır efendim.
Kesinlikle doğru bir söz. Nerde it kopuk yavşak yavşak davranan itici tip var kesin içkicidir.
içmesini bilmeyen için söylenmiş bir sözdür, her içen insan etrafına zarar verecek değil sonuçta.
ana gibi yar olmaz.

not: biliyorum orijinalinin 'ane' olduğunu.
görsel

katiyyen külliyen billah yalan. bu şişeler kevser nehrinde el değmeden şişeleniyor. nasıl anası olsun.
allah muhammed islam hakkı için cennet nehri kevserde şişelenmiş bir içkiyi ab-ı hayat diye içmek varken niye kötülük ilan ediyorsunuz? bunu yapan zaatı müslimin içine şeytan kaçmıştır!
şu an anasını içiyorum o zaman.
Çok doğru bir teşhis tüm kalbimle katılıyor ve destekliyorum. işte bu yüzden tüm içkileri içerek imha edelim.
Hasiktir ordan. içki insanı dürüst yapan tek şeydir. insan içinde sakladıklarını, düşündüklerini, bilinçaltını böyle zamanlarda vurur dışa.
insan kötüyse kötüdür, içkiyle ilgisi yok onun.
Ayrıca içki ne amk, alkol o.
Öyleyse onunda anneler günü kutlu olsun dedirten sözdür.
şeytan > içki.