bugün

özgürce istediğini yapan veya yapmak istediği şeyin bu olduğuna inanan kızdır. mutluysa sorun yok ama benim gözümde salaktır.
tam olarak şöyle olan durum;

görsel

arkadaki çocuğu da alkolik yapmış sürtük karı.
sevgili ise yine de öpülür okşanır koklanır.
muhtemelen kör kütük sarhoştur. eve atıp sikilesi hatun modelidir.
kusup rahatlıyosa sorun olmaz ama kusup bir de hasta modlarına giriyosa o geceyi zehir eder.
içmeyi bilmediği gibi içtiklerini kusarak ziyan eden hatun modelidir. ayıptır günahtır. madem kusacaksın içme.*
içkiye alışık değildir.
sızdığı yerde bir daha geri dönmemek üzere bırakılmalıdır.
başka yerleriyle içen hatundur. ağzınla içeceksin şunu denilesi bayandır.
masada şov yapmak adına rakıyı sek götüren, sonra mezelerin üstüne kusan, ortalığın amına koyan bir hatun biliyorum ilk ve son görüşümdü.
eve atılıp sikilecek kız değildir. bööğ iğrenç amınakoyayım. ağzına veremen, e zaten yiyişemezsin o ağızla. ne anladım lan ben ceset gibi yatırıp siktikten sonra.
sevişme esnasında Kusmanın ardından sızmasıyla da birlikte bir an için içinizde 'Ulan Ölü mü .ikiyorum' düşüncesini oluşturacak olan sevgilidir.
ben sarhoş olmam demekle başlayıp içemedikçe kusası gelen hatundur.
vamp kadın karakter imajı vermeye çalışırken, eşeğin şeyine su kaçıran hatundur. bir an önce içki ortamından uzaklaştırılması gerekir yoksa gecenin ilerleyen saatlerinde, yan masalara da laf atmaya başlayacaktır. kavga kaçınılmazlaşır masada kaldıkça.
muhtemelen sert kız imajı verip erkek gibi içen daha doğrusu azıyla içemeyip burnundan fışkırtma kıvamına gelmiş hatundur.
üzgünüm ama sanırım akp elini bedeni çek diyen hatun modeliyle benzer özellikler gösterir.
sensin salak.

not :sabahında kusarım ve bayan diiilim tamma mı
ne yanında gezdirilir, ne muhabbet edilir, ne haddini bilir...

bir insanoğlu, -ki hangi cinsten olursa olsun- içki ile kendini rezil ediyorsa, yaramaz adamdır.
güncel Önemli Başlıklar