bugün

5. Tekerleksin.
Sen hep listenin son sırasında yer alacaksın. O listede olma daha iyi.
sözlüğü terk et. sonra dur gitme ne olur diyor.
Toplu katliam yap en sonda kendini vur kurtul diyor. Güzelde diyor.
bir tane üniversiteyi tuttur , yeteri kadar para kazan sonrada herşeyden uzaklaşıp yalnız yaşayarak öl .
içinden geçeni yap diyor.
Diyor ki. Aslında içinde acı yok. Kendin acı içindesin.
Durgun bir rüyadasın..
Anlamların anlamsız,
anlamsızlığın yalansız..
Kaçmakta olan düşlerin ise yalnız..
kitap oku.

çok heyecanlı yerindeyim.
Yat zıbar artık ruhsuz diyor.
Git her şeyi çatır çatır dök ortaya. Sonra onlar düşünsün.
siktir olup git bu diyarlardan diyor.
şu çocuk gibi başlat canlı yayını sık kafana herkesin amına koy diyor.

yapmam tabii. ama yapsam hoş olurdu.
bir de benim dediğimi dinle ve yap artık diyor. haklı vallahi.
yarrak afedersin.
Şu konuyu 3 güne hallettin mi yazın gününü gün etcen paşam diyor. Gel gör ki 65 sayfalık ezberi ne bokumu 3 günde yapayım ben.. elveda güzel geçecek günlerim.. elveda
Yeterince uzattın diyor.
Mk malı da dedi terbiyesiz.
persembe ve cuma gunku bütlerde ne bok yiyeceksin, siktir git ders calis diyor.
genç yaşında emekli ol hayattan kaybol git diyor..
"dışarı çıkma" diyor. ya da "dışarı çık" diyor bilemedim, emin değilim. çıksam nereye gideceğim, peki ya kalsam ne olacak?
Kalk git uyu.
"birazcık ingilizcen olsa süper olurdu valla" diyor.
Senin hayatinda ne zaman hersey net olacak diyor.kararsizligini guvensizligini korkularini ne zaman yeneceksin diye bagiriyor.
içimdeki ses içimdeki ses ne diyo acaba diye düşünüyo şu an.
Kaç yaşına geldin hala hayaller peşindesin. Senden bi bok olmaz olum. Hiç yüzün gulmicek bi şeyin düzgün olmicak. Izdırap çekerek çile çekerek bu yaşa geldin halada işin kolayı varken gidip en zorunu deniyosun. Bide aşık oldun mal gibi, sana bıravo. Bu güne kadar kimseye kaptırma kendini, gez toz gönül eğlendir, sonra gel buyur. Bide seni sallamasın ilgi göstermesin, sen ugraş, sen didin,sen merak et, sen takip et, yanlışlarını düzelt, o napsın ? Gitsin yapma dediğin ne varsa yapsın, sen mesaj at senin mesajına 2 saat bakmasın, sürekli Bi bahaneler falan. Yok ya sözlük harbinden Yoruldum. Ya gerçekten istediğim gibi kendine çeki düzen vericek azıcık üzerime düşecek Dediklerimi sallayacak, yada yerim aşkını artık içer içer sarhoş ayyaş dolaşırım onu Unutama kadar. Yine kendime yapmış olurum, ama yaparım.

Diyor yavşak ses.
güncel Önemli Başlıklar