bugün

borç istiyo şerefsiz.
Let me put my love into you.
yanıyorsun fuat abi.
benim olanı bana ver diyor, yani açıktım.
yan masada oturan kıza durma atla diyor.
hele beni bir sal hele diyor.
çişini fazla tutma git işe yoksa prostat olabilirsin diyor.
kulaklarından tut diyor kulaklarından, oyna oyna oyna diyor.
Çalişsam yapabilirim ama umut yok, ugraşsam belki basaririm ama heves yok.
bu gün otur kafayı çek, yarın da toplantıları, işi gücü salla kıçını dik yat diyor.
sikerim kpss'yi git köyünde keçi otar diyor. ağzı bozuk dümbük.
lys yi koy göte diyor.
Huzursuzluk hep huysuzluktan diyor yavşak. Çok biliyor.
Şu yan tarafta bir kafir kalıyor....onu git ve tekbir getirerek kellesini al diyor.
türkiye'nin son 13 yılını yani cahiliye devrini yıllar önceden görebilseydim, yurt dışında medeni bir ülkeye yerleşmek için elimden geleni yapar, gerekirse yaşı geçmiş çirkin bir helga'yla bile evlenirdim.
bir ses ta derinden dedi vazgeç yol yakınken
yollar bana koymaz tutarsan elimden.
para önemli diyor kodumun kağıt parçası her kapıyı açıyor diyor. sonra susuyor o ses biraz kafa dağılıyor ardından tekrar konuşuyor gitti abi o gitti sen bıraktın beceremedin bi ilişkiyi yürütmeyi diyor sonra yine susuyor benim iç sesim nasıl desem biraz şerefsiz lafı ortaya atıp gider üşendim be sözlük yazamam şimdi sayfalarca.
Ses bir ki! Test test. Ses kontrol ses kontrol,
Sana sana yanarım
Yanında oynarım ımmmmm.
"iyi bok yedin" diyor.
tuvalete git amk
Git diyor bu dünyadan pılını pırtını topla git...
tuvalete git amk
Kaç yaşına geldin hala hayaller peşindesin. Senden bi bok olmaz olum. Hiç yüzün gulmicek bi şeyin düzgün olmicak. Izdırap çekerek çile çekerek bu yaşa geldin halada işin kolayı varken gidip en zorunu deniyosun. Bide aşık oldun mal gibi, sana bıravo. Bu güne kadar kimseye kaptırma kendini, gez toz gönül eğlendir, sonra gel buyur. Bide seni sallamasın ilgi göstermesin, sen ugraş, sen didin,sen merak et, sen takip et, yanlışlarını düzelt, o napsın ? Gitsin yapma dediğin ne varsa yapsın, sen mesaj at senin mesajına 2 saat bakmasın, sürekli Bi bahaneler falan. Yok ya sözlük harbinden Yoruldum. Ya gerçekten istediğim gibi kendine çeki düzen vericek azıcık üzerime düşecek Dediklerimi sallayacak, yada yerim aşkını artık içer içer sarhoş ayyaş dolaşırım onu Unutama kadar. Yine kendime yapmış olurum, ama yaparım.

Diyor yavşak ses.
içimdeki ses içimdeki ses ne diyo acaba diye düşünüyo şu an.
Senin hayatinda ne zaman hersey net olacak diyor.kararsizligini guvensizligini korkularini ne zaman yeneceksin diye bagiriyor.