bugün

Sabah öğle akşam, günde 3 öğün birer shot smirnoff atın.

içine kapanık insanlara verilen tavsiyelerdir.
içinden geçeni karşındakine söyle, çekinme. fiziksel olarak zayıfsan söyleme tabii :d
kapılarınızı tam kapatın, sevemediğiniz kişilere hiç şans tanımayın, kimsenin sizi üzmesine izin vermeyin.sevdiklerinizle zaman geçirip, sevdiklerinize hayatınızda daha çok yer açın.
kendi kendinize saygınızı, sevginizi hep koruyun. mutlu olduğunuz zamanlarınızı, uğraşlarınızı çoğaltın.
eğer tercihen içine kapandıysa bilakis sizin ondan alabileceğiniz tavsiyeler vardır. birde arkadaşlar her sessiz kişiyi de içine kapanık görmeyin komik oluyor.
Ice kapanik olmak eve takilp kalinan bir asosyal durumu degildir .Disari cikinca polyanna olmayacaksiniz . Hatta bazilariniz disaridaki yanlislardan izole olarak icinizi o kadar kalite dolduruyorsunuz ki hayattaki bagimi traş limona cevirmek istiyorum .
kitap okuyun, içine kapanık olmanın getirdiği sonuçlardan biri de özgüvensiz olmaktır kitap okumak bu duruma çare olur. okuyun okutturun, sevgiler......
Çok konuşan bir arkadaş bulabilirsiniz, çok konuşkan ve iyi bir dinleyici ise uzun süre konuşma sonucunda içine kapanık olan kişide daha çok gelişme oluyor.

Eski sevgilim ve en yakın arkadaşımda denedim, çalışıyor.
kapanmayın artık hayat çok kısa yırtık olun olabildiğiniz kadar ama efendiliğinizden ödün vermeden ve unutmayalım ejderhalar da işer kimseyi gözümüzde büyütmeye gerek yok mesela ben büyük bir fabrikanın sahibiyim binlerce işçim milyonlarca çalışanım var adı hayal fabrikası bu fabrikadan eminim sizde de var üzmeyin organizmanızı.. (bkz: )Beyninizi.
kendi başınada olsa eğlenip hayattan zevk alabiliyorsan sorun yok. ama mutsuz bir içe kapanıklıksa durumun dünyaya bir daha gelmeyeceksin. hayatın tadını çıkarmaya çalış. içine kapanacaksan yine kapan ama derslerini yapıp, arkadaşlarına kucaklaşıp hoplaşıp zıplaştıktan, gezip tozduktan sonra. yoksa yazıl olur giden zamana.
Can sıkıcıdır.
Okul döneminde mutlaka 1 yada 2 kişiyle samimi olurdum,
mahallemizde gerçi doğru düzgün esnaf yok ama komşuların hepsine selam vermişliğim var yeter,
iş yerinde mecburen tüm çalışma arkadaşlarına yakın oluyorsun,
Az kişiyle muhatap olup sohbet etmek yetiyor.
Açılmayın bi bok yok burda. Biz açıldıkta ne oldu? Satılık, aldatıldık, kandırıldık.
kimseden tavsiye falan beklemiyorum ben içime kapanık halimle mutluyum çünkü dışa dönük olmanın bir yararını göremedim şu ana kadar.
sosyalleşmek adına yapabileceklerini kolaydan zora sırala ve ödev gibi yapmaya başla...
Ota b*ka savaş açmaktan iyidir.
Tavsiyeye gerek yok.böyle daha mutluyum.beni anlayabilen insanlarla yola devam ediyorum.yalnizlik paylaşilmaz herkesle kaynaşılmaz.
içine kapanık olmayı, belli başlı bir karakter olarak kendinize yakıştırıyorsanız eğer, zaten istesenizde tavsiyelere aldırış etmeyeceksiniz, kendi halinde takılan mutlu birey olarak yola devam edeceksinizdir. atılgan bir insanın, ben içine kapanık olsam çok sıkıcı olurdu lan hayat, ıyy falan demesi gibi. atılgan olmayı düşünen, isteyen, ama istesede, çok istesede, o karaktere mecazi anlamda oturamayan, içine kapanık insan gibi. hayatta ki insan karakterlerini bir takım kadrosu olarak düşünmek lazım. takım oyunu misali, herkese ihtiyaç var şu dünyada. onun için fazla takılmayın. gün gelir ummadığınız şeyler kıymetli olur.
içinize değil, dışınıza doğru kapanın.
güncel Önemli Başlıklar