bugün

içine iki cin girseydi demek ki 360 derece döndürebilecekti bu kızmız başını. enteresan tabi.
yıllar önce amerika'da ortaya çıkmış kızdır.

(bkz: the exorcist)

edit: haberi baştan sona okudum. gayet açık ki kızcağız psikiyatrik bir rahatsızlık geçiriyor. allah kızcağıza şifa; mahalleliye akıl, bunu haber yapanlara da fikir versin. ne diyeyim.
(bkz: hababam sınıfı üç buçuk)
madem içime cin girdi neden başımı döndürmüyorumki.
(bkz: kutsal damacana)
haberde mantık hatası vardır. eğer 180 derece döndürseydi, yüzü arkaya gelecek şekilde olurdu. doğrusunun, belirtildiği gibi 360 derece olması lazımdır.

matematik heryerde lazım.
mahallenin dedikoducu teyzeleri tarafından çarpıtılarak saçmalatılmış haberdir. doktor çağırmışlar. adam kızın psikolojik rahatsızlığı var, tedavi görmesi gerekiyor demiş. mahalle, "nefesi kuvvetli" hoca bulmak için para toplamaya başlamış. bir laf bu kadar götten anlaşılamaz heralde.
efendim anne evin yakınındaki incir ağacında cinlerin yaşadığını söylemiş. şimdi biraz mantıklı ve objektif bakarsak olaya;

efendim cinler nasıl gelir dünyada yaşar ? hem bunlar dünyada yaşıyorlarsa neden incir ağacında yaşıyorlar ? o zaman gitsinler bir müteahhit in içine girsinler ev sahibi olsunlar. şuda vardır ki, dünyada bunlarla uğraşan binlerce insan var, işte efendim dürtüklüyorlar, çağırıyorlar zart zurt. bu insanlara gitmezken niye 12 yaşındaki bir çocuğun içine girsinler ki ?

ayrıca neden 180 derece ? sanki her gün 3 5 kişinin içine cin girip kafalarını belli derecede döndürüyorlar, yani cinin girip girmediği kafayı kaç derece döndürdüğü ile mi belli oluyor ?

neymiş efendim siz eğer bir millete manyak manyak saatlerce televizyon seyrettirir ona buna selena, kayıp prenses, gibi kurmaca şeyleri izletip birde gece kuşağına korku film i koyarsanız daha çok incir ağacında cinler yaşayıp, o cinlerde daha çok insanın içine kaçarlar.

(bkz: noluyo lan orda lebraam)
Ya yok cin degil o jet sosyeteki ilayda o.
Baksana Suna neresi cin bunun korkma korkma ısırmaz agucuk bugucuk

görsel