bugün

(#44090884) alkolü de, kağıdı da, kalemi de bulduk. Kendimi dahi unuttum fakat sen hala olduğun yerdesin. Sevgi değil bu. Aşk değil. Daha ötesi. Adını bilmiyorum. Arasana ansızın.
Ne kadar istesem bunun için çabalasam da yeteri kadar çirkefleşip çirkinleşemiyorum.
Şimdi otobüs gelir biner gideriz,
Dönmeyeceğimiz bir yer beğen başka türlüsü güç.
yüksek bir yere çıkıp amına kodumun iki yüzlüleri diye bağırasım haykırasım geliyor bazen.

alem orospu olmuş dürüstlük mertlik ne kadar zormuş.
Ben içtiğim üç beş biranın günahını çekerim. Sen söndürdüğün bir gençliğin bedelini ödeyebilecek misin ?
beceriksiz olduğum bir konu olduğu için planını benim yapmayacağım bir tatile ihtiyacım var.
Yani geçmişini temizle butonu gibi bir buton olsa gerçek hayata süper olur. Bir de Azerice yasaklansın. Çok kötü olayların tüm ciddiyetini kaçırıyor.
uzun zamandır yazmıyordum entry falan. gerçekten vallahi nasıl yazılacağını, nasıl söze girileceğini bile unutmuşum. başlıklar eskisi gibi hiç ama hiç değil lakin yine de eski günlere bir gittim. duygulandım. zaman hızla geçer derlerdi, böyle diyene dalasım gelirdi, neyi hızlı geçiyor diyerek. fakat insan anlıyor artık jet gibi geçtiğini. hayatın keşkeleri diye başlayıp kimseyi yormaya gerek yok. umarım herkes bir şekilde mutlu olmayı başarabiliyordur. sanıyorum ki artık kimse insanların dertlerini dinleyecek tahammül de de değiller. günümüzde özellikle. sağlıklı günler hayırlı ramazanlar dilerim. hayat kısa kuşlar da uçuyordur galiba.
heyecanını kaybeden insan yaşamıyordur. heyecan önemli.
içimden gelen...

içimden gelecek bir şeyin kaldığını düşünmez oldum. Daha doğrusu; düşündüklerimin insanlar gözünde değeri olmadığını anladım veyahut çıkardım. Aslında Ne anlatsam kâfi ancak boş görülen bir kâfilik bu durum. Vahim. Kötü...

Bu arada, birkaç gün öncesinde yaklaşık 1 haftadır kötü hissediyor, bir şeylerin olacağını düşünüyordum. Hayatımın depremini yaşamış olabilirim. Hissettim mi gerçekten de olabiliyormuş ve ben tekrardan farkına vardım.
Ramazan ayı güzellikle, mutlulukla, bolluk bereketle, sağlıkla, şansla, hoşgörü ile gelsin. Herkese Hayırlı ramazanlar.
bitti. bu kadar.
Berbat.
Her şey.

Teker teker ve hızlı hızlı.
niçin bazı yazarların dm si kapalı.
Şu amk ülkeyi ateşe atanlar siktir olup gidebilir mi bu ülkeden amk rica ediyorum.
içimden gelen bir ses,
sen sabahı bekleme,
geceden al demiri,
gün doğmadan git diyor.
Uyku her gece zifir siyah saçlarını boynuma döken en sadık sevgili, bazen geç kalsa da terkettiği görülmemiştir.

Bu gece de kucakla beni, aklım başımdan gitsin, kollarında kendimden geçeyim. N’olur!
inandığım değerler değişmedi,inandığım insanlar değişti...
güncel Önemli Başlıklar