bugün

ışıl ışıl yanan türk vatandaşıdır, ampülün içerde kırılması bile bu ışıltısını yok edemeyecektir, 30 mart sabahı ( 2009 ) acısı ve ışıltısı artacak olan, bilinçsiz, şuursuz ve büyük düşündüğü için hep büyük hissedecek olan vatandaştır, kim ne hak ediyorsa, onu alıyor, sevgili vatandaş, üzgünüm, üzgünsün, üzgün.

(bkz: ben buyuk hissediyorum)
(bkz: pls don t stop tayyip ooov yeaaah)
bir çok insan o ampulü gerisinde hissetmektedir.
vatandaşlığını hissediyor olması muhtemeldir.

(bkz: vatandaşlığını hissettirmek)
eğer o vatandaş ampülü içinde hissediyorsa,
seçimde mutlaka dışına da yansıtacaktır.
çevreye ışık saçmanın verdiği mutlulukla, evinin yolunu tutacaktır.
gelecek seçimlere kadar hissetmeye devam edecek ve ışıl ışıl yanacak olan vatandaştır.

not: gittikçe genişleyecektir !
(bkz: sen domalansın büyük düşün)
(bkz: sen domalansın bülük düşün)
ampülün yanmasıyla bu hissi acıya dönüşecek olan vatandaştır.
(bkz: geçmiş olsun)
ampule oy verdiği için içinde florasan hisseden türk vatandaşıdır.
içinde 6 ok hissedip yürüme zorluğu çekenlerden daha iyi bir durumda olan türk vatandaşıdır.
zamanı gelecek, ampulün patlamasını da hissedecek vatandaştır.
ampul ona oy verenlerin içerisinde onları aydınlatırken! dışarıda aydınlatabildiği alanda ona göre çok dardır.anlıyor musunuz beni, dar; hem de çok dar.
(bkz: kedidir kedi)
çevresine ışık saçan tiplemelerdir kendileri.
+ içimde büyük bir ampul hissediyorum.
- nasıl birşey tam?
+ biraz göz alıyor ya.
- anladım, nice gözler almış bir ampul neticede.
+ onlarınki floresandı; ama benim ampul sağlam.
- dikkat et, kırılmasın; çünkü hafiften çatlamaya başlamış duyduğuma göre bazı bölgelerde.
ampulün içinde ölmesini dilediğimiz vatandaş.

(bkz: içimde ölen biri var)

ayrıca;
(bkz: göte giren ampul yanmaz)
kendisinin bu ampulle gayet rahat olduğunu son secimde gösteren kişidir. ona her şey müstehakdır.
hissiyatının giderek azaldığı ve bu duruma alıştığı dönemlerde türkiye nin toprak kaybına uğramasına neden olan vatandaşlar.
(bkz: 2004 yerel seçimleri sonrası antalya dan arsa satın alan yabancıların artması durumu)
halkın kendi kendini tatmin etmesi sonucu cereyan eden hadisedir.
(bkz: demokrasi)
budur, affedersiniz!

http://img125.yukle.tc/im...UkIC7riacRxcOpUH2b621.jpg
şu siyasi konulara hiç girmeyeyim diyorum hep. ama birileri bir sözle bir şeyleri bir yerlerimize monte edince de duramıyor insan. böyle heyecan yapıyorum bazı bazı. şimdi aklımda çok güzel laflar var. hepsini kusacam üzerinize...

hazırsanız başlıyorum...

bir defa bu başlığı açan arkadaş o kadar samimi arkadaşım ki, ama hangi partiyi tuttuğunu bilmem hiç. umurumda da olmadı hatta gene değil. ama umarım chp ya da tkp'li değildir. birinde 6 ok var * diğerinde orakla çekiç *, yazıktır yani.

velhasıl kelam içimdekinin işlevini ya da neden içimde olduğunu kimse sorgulayamaz. akp'ye laf söyleyen insanların bu ülkeye ne verdiğine bir bakın. kocaman bir hiç. önce yıllardır elinizde tuttuğunuz deniz baykal heykel'ini bir yerlere sokun da kurtulun bu adamdan. belki o zaman sizlerde içinizde 6 ok hissedersiniz.

chp'liler olamadıkları iktidarı başkalarının g.tüne giren ampul sanarmış...

terbiyesizlik yapmadan önce düşünmek lazım. insanın aklı zaten bu yüzden var.

dipnot: içimde bir floresan var kendimi aydınlanmış hissediyorum!
(bkz: ampul etrafında uçuşan sinekler)
güncel Önemli Başlıklar