bugün

ayrıca başlık açmak gibi bir hedef gösterme çabası içine girilen insan topluluğu. aralarında bulunmaktan sonsuz kıvanç duyduğum, cesur ve mert insanlardır...
içimizdeki ötekiye düşman olan tahammülsüz insanların sevmediği kişidir. zira kendisi benden olmayan ölsün anlayışındandır. tıpkı siyonistler gibi.
yanlış bir önermedir.
unutmayınız ki kimsenin kalbini bilemeyiz.
peygamber efendimiz hz. zeyd bin üsame. ile aralarında geçen bir vakfede sen o insanların kallerini açıp baktınmı? diye sormuştur.
bende buradan bu başlığı açan arkadaşa sormak istiyorum.
sen o insanın kalbini açıp baktınmı?
israil haklı demek:yahudisin:siyonistsin:hitler haklıydı:öl geber .... daha gider bu.
içimizdeki müslümanlar, budistler,hristiyanlar ve şamanlardan bir farkı olmayan,deşifre etmenin, hedef göstermenin kimseye faydası olmadığına inandığım yazarlardır. herkesi akl-ı selim sahibi olmaya davet ediyorum.
sorun içimizdeki yahudiler değil. sorun içimizdeki siyonistler ve onların uşaklarıdır.
"yahudi olunmaz yahudi doğulur" lafını duymamış sadece "siyonist götü yalayan saksocu" kapasitesindeki insanlardır.
(bkz: belki israil sana burs verir)
sorun yahudi olmaları değil, insan kanı döken, insanlık dışı pezevenkleri haklı görmeleridir. yoksa müslüman, hristiyan vs bunlar önemli değildir.
atatürk milliyetçiliği ile değil de, kafatasçılar gibi düşünülürse, 1950'deki rezaletin yaşanmasında mazlum durumunda olacak vatandaşlarımızdır.
içimizdeki enformatik ajanlardır.
icimizdeki müslümanlar gibi türk vatandasi olabilirler.
yahudi sevgisinden çok, müslüman düşmanlığıyla hareket eden, gözleri kör olmuş güruh.

- ne olayın uluslarası sularda olması,
- ne insani yardım amacıyla yola çıkmış olmaları,
- ne terör örgütünü destekleyenlerden, eğitenlerden birinin mossad olması,
- ne de 33 ülkeden müslümanı, yahudisi, hristıyanı, budisti, dinsizi, sağcısı, solcusunun bir arada zulme direnmelerini görmüyorlar.

olayı ihh'nin organize etmesi, karşı çıkmaları için yeter sebep.

(bkz: küfür tek millettir)
icinizde oynayan kalin basli, cift bicakli gillette mach 3 turbo.
turk vatandasi olmalarina ragmen turkiyeye gelirken kaygilaniyor olabilecek insanlar. bu mevzu icin baslik acilmasi bile olayin vehametini gostermeye yeter.
Bazen açığa çıkan siyonistlerdir.
cesur ve mert oldukları iddiası yalandır. (bkz: dünyadaki en korkak milletin yahudiler olması)
içimizde bir türk gibi dolanan kan kokan insanlardır.
mozaiğin parçalarındandır. içimizdeki yahudilerden korkmayalım da, içimizdeki yahudi uşaklarını napalım?
Sizi kimin idare ettiğini öğrenmek istiyorsanız; kimi (kimleri) tenkit etme hakkınızın olmadığına bakın.
görsel
la ne kadar tanıdıysam hepsi manyak gibi akapeyi destekliyor

korkuyorum matmazel.
geneli akp'yi destekler.
güncel Önemli Başlıklar