bugün

(bkz: icimizdeki cocuk)
herkesin icinde bir eksi yazari vardir. onemli olan dogru zaman ve kosulda harekete gecip bunu aktive etmek ve ortaya cikarmaktir.**
gulumseten insanlardir. ayrimciliga maruz kalmamak, etrafa hos gorunmek, ilk gunden tekmeyi yememek icin* olculu davranmaya calisan yazarlardir. geyigin dibine vurmus insanlardir ayrica, ama tabi dipten icre dip var.**
15 şubat 2006 ekşi sözlük nostalji rüzgarının uludağ sözlük'e sürükleyerek bir günde pörtlettiği güzel yazar grubu. içimizden birileri; aslanlar, kaplanlar sürüsü.
aslinda hepimiz biraz eksi sozluk yazari degil miyiz a dostlar *
(bkz: ayni anda hem uludagsozluk e hem eksisozluk e entry giren yazarlar)
(#2540463)
kendisi seri eksi oy veren ibnedir.
(bkz: vay şerefsizler)
(bkz: şaka lan şaka)
(bkz: banane)*
''ş'' yerine ''$'' kullanan güruh. ''ben ek$i de yazıyorum ona göre...'' gibi bi mesaj vermeye başladı bana bu cnbc e den fırlama karakter. alışkanlık, türkçe klavye, kem küm demesinler yerim.
(bkz: isildur)
eksiden sıkılmıs, özgürlügü bu ve bunun gibi sözlüklerde bulmayı umut etmiş grup.* *
(bkz: larker)
uludağ sözlüğe çok cüzi bir miktarla transfer olmuş ex yazarlardır.
(bkz: Bi uyutmadınız amına koyim ne var ya) *
ekşi sözlük, yazarlarını çaylak statüsüne atıp aylarca arayıp sormayınca mutluluğu başka sözlüklerde bulan yazarlardır.
(bkz: içimizdeki irlandalılar)
içimizdeki ekşi sözlük yazarları bir araya gelseler, sadece uludağ sözlükte yazı yazan yazarları, rahatlıkla dövebilecek ezici çoğunluğa ulaşırlar. alpay erdem'in dediği gibi; aazlarını kırarlar yemin ediyorum.
(bkz: darkbow)

ekşi'de yazar olunca uludağ'ı bıraktı o ayrı tabi.