bugün

Sanıyorum bir şarap idi, köpek öldüren lakaplı aşırı ucuz üzüm suyu ama nasıl susatıp kurutuyor ve ekşi ekşi anlatamam.
Yeşil bi kahve vardı adını hatırlamıyorum tadı bildiğiniz bok gibiydi.
Fanta rakı.
herhangi bir beyaz şarap.
Mexikaner.
(bkz: malibu)
Volim. Bide zıvania diye bir içki.
sambuca. bir tanidigim haftada 1 70'lik bitiriyormus, bana da ikram etti, bir yudum aldim gerisi cope. ickiyi biraktiracak derecede igrenc sekerli.
Bir defasında boğazım biraz rahatsızdı ve meraktan aktardan 1.5 tl gibi bir fiyata 25 gr meyan kökü alıp demlemiştim, o olsa gerek.
Ejder meyveli smoothie ,yok şaka şaka o kadar param yok.
şalgamdı allah affetsin.
viskidir. shit gibi tadı var.
Tuborg Gold.
Vişne şarabı, Allah affetsin daha rezil birşey görmedim kimin aklına geldiyse iğrenç birsey.
viski kola.

viskiyi severim ama kola ile karışınca iğrenç bir şey oluyor.
Kahvelerde satılan nane. içmeden burnunuza bir asit gibi yanma gelir. içince boğaz falan kalmaz ve her şeyi süpürür götürür.
Şeytan işi yeşil bi şey.
Ejder meyveli smoothie ,yok şaka şaka o kadar param yok.
Soda viski.
kefiri tek geçerim.
Bu gün içtim.arkadaşlar sanki laborant anasını satıyım.allahın grossmarket çalışanı damıtma yapıyor.votka yapmışlar.berbattı ama 5 litreliği 4 kişi götürdük.
bayilik olan bir kahvecide (kahve şuyu buyu şeklinde 40.000 tane var ya onlardan) 'frozen' adı altında satılan soğuk süt, mango-limon-akla gelebilecek tropikal meyveler karışımlı bir şey içmiştim. normalde "para verdim lan!" der bitiririm pek çok şeyi ama gitmedi sayın sözlük; inmedi boğazımdan...
frozen ince çekilmiş buzla yapılıyor. adamlar milkshake yapmışlar -soğuk süt, dondurma, aroma- ve bunun frozen olduğunu iddia ediyorlar. kötü bir müessese.

geçenlerde arkadaş zoruyla yine gittim, frozenları hâlâ berbat.
akıllanmıyorum.
Kolonoskopi öncesi içilen laksatif ilaçlar daha berbat bişey içmedim.
zencefilli ballı süt.
sonra votka.
Faydası olur diye ittirilen çaylar. Kekik çayı, civanperçemi çayı vs.