bugün

ciddi bir korku ifadesi. cem yılmaz 2008'de dilimize dâhil olmuştur. örneğin şehirlerarası otobüs seyahatinde verilen molayı, şahıs tuvalet ihtiyacını gidermek için kullanmak ister. otobüsün bekleme yaptığı yerin 100 metre ötesinde ihtiyacını görür. daha sonra da otobüsün konakladığı yere geri döner. bir de bakar ki, otobüsün yerinde yeller esiyor. tam bu sırada ilgili şahsın bir ihtiyacı daha doğmuştur ama bu sefer herhangi bir yere ihtiyacı yoktur.
oldukça kritik sözlülerde* hoca size aman buna da çalışmayayım dediğiniz yerden soru sorduğunda yaşadığınız hadiseyi net bi şekilde anlatan ifade.
lisenin ilk haftasıdır. ders, zemin kattaki bir sınıfta işlenecektir ve sınıfın pencerelerinin geniş olması sebebiyle öğrenciler yasak olduğunu bile bile pencerelerden sınıfa girip çıkmaktadırlar. bir kaç öğrenci sınıfa atladıktan sonra bir müdür yardımcısı son atlayan öğrenciyi görür ama kim olduğunu göremez. bunun üzerine dışarıdan kafasını uzatarak "buradaki pencereden atlayan kimse çıksın hemen" diyerek o öğrenciyi bulmaya çalışır. kimseden ses çıkmaması üzerine "peki siz bilirsiniz. o bir kişinin yüzünden bütün sınıfı yakarım ben, hiç acımam." diyerek dışarıdan sınıfa doğru gelir.

içeri doğru sıçma eylemi 1 dk boyunca burada gerçekleşir.

daha sonra müdür yardımcısı sınıfa gelerek bir süre daha öğrenciyi arar ama yine kimseden ses çıkmaz. 9. sınıf olunması sebebiyle "bu kez bir şey yapmıyorum, çocukluğunuza veriyorum. ama gözüm bu sınıfın üzerinde, bir daha en ufak bir şikayet gelirse sizden farklı türlü hesaplaşırız" der ve gider.

içeri doğru sıçma eylemi burada sona erer.
Hiç denemediğim , ama denemeyi düşünmediğim ve sanırım dışkı olacak bokun bir geridönüşümle bağırsaklara dönmesi ve gida olarak ağızdan çıkması gibi bir olaydır efenim .
south park serisinden eric cartman'in basariyla tamamladigi,agizdan sicma eylemidir.
tübitak sözleşmesini yanlış adrese postalayınca olan.
şimdi bunu idareye nasıl anlatacağım bilmiyorum.
tırsmak.
(bkz: bungee jumping yapanın yanından kopmuş halat atmak)
telefonumuzu sevgilimizin karıştırdığı an başımıza gelen vakadır.
sıçtıktan sonra taharet almıyorsa selamın sabahın kesilmesi lazım çünkü o göt kaymak gibi olmalı.
an itibariyle galatasaraylalarda oluşan durumdur. allah sabır ihsan eylesin kolay değil...
güncel Önemli Başlıklar