bugün

Ya fakirdir ya da kimse beni anlamıyor mantığındadır.
Yakınıyla konuştuğunu birisi görse ertesi gün ‘ya senin ikizini gördüm. Ben kadar benziyorsunuz!’ diye yolunu keserler.
Erkekleri eziktir, yaşam enerjileri ve libidolari düşüktür. Kızları; arkadaşları, aileleri, akrabaları tarafından sagilacak inek gibi görülür. Kızlarının çoğu aç olduğu için fantezileri pisliktir.
Sık sık hayal kurarlar
Sessizliği severler
Çok kitap okurlar.
insanlardan kaçmaları. insan denilen bu varlıktan kim olsa kaçar bence de. Korkunçlar.
Çevresinde gerizekalı insanların çok olması.
kitaplara düşkündürler. müziksiz yapamazlar. ne kadar az insan, o kadar çok huzur olayını çözmüşlerdir.
depresyona daha meyililerdir. bu pandemi döneminde evden çıkmamaktan en az şikayet eden kesimdir. çünkü sıkılmazlar. genelde özgüven problemleri olur. sanat ve duygusal değerleri yüksektir.
sadece değer verdikleri insanlara döküldükleri için sıkıcı ve yapış yapış duygusal görülürler.
içlerindeki zehri kustuklarında rahatlarlar ancak bahsettikleri konu çözüldüğünde aldığı tavır derdini paylaştığın insanlarda dengesiz imajı yaratır.

anlatmak zor, anlatmamak daha da zor.
yalnizligi sevmeleri, insanlari sevmemeleri. bir bakima haklilar, insanlar genel olarak sevilecek gibi degiller.
Kendi iç sesleriyle konuşmaları.
içe dönük olmaları. Evet.
dıştan dayıda gelmeyeceğini anlamış insanlardır. hakları vardır . haklılar . haklıyız .
Kalabalık masaların en huzursuzları ve yalnızlarıdırlar.

En son bir arkadaşımın Düğününe gitmiştim, yapamadım. Herkes mal mal hareketler yapıyordu. işimi halledip hemen kaçtım.

Dışarı çıktığımda suya kavuşmuş balık gibi hissetmiştim kendimi. Çünkü ben bir tek yalnızken özgürdüm.
32 dişi olur.
31 ci olurlar..
iç acılarının toplamını asla sayamazsınız.
Konuyla alakalı şu videoda söylenen her bir cümleyi insanların aklına sokmak istiyorum:

https://youtu.be/5nEJHu6DBMs

Not: videonun başlığı ve açılışı yanıltıcı olmasın, asosyalliği filan övmüyor, içe dönük olmanın ne olup ne olmadığından bahsediyor.
Hayvanlarla iyi anlaşırlar.
Bunlar kolay kolay evlenmezler evlenseler de eşlerinin kendisi gibi olması gerek çünkü zaman zaman yalnız kalmak isterler yalnızlık vazgeçilmezleridir.
Karanlıkla dans ederler.
4 tanedir: 1-içe dönük olmaları 2-insan olmaları 3-içe dönük insan olmaları 4-olmaları
Zeki olurlar. Saman kafali olup etrafta bos bos gevezelik yapip bilgiliymis gibi ahkam kesen sahtekarlardan iyi insanlarin ozellikleridir.
Kendileriye sürekli konuşurlar.
güzel şiir yazar güzel severler. sanata yatkındırlar.