bugün

parçalanan iç çamaşırı erkeğin beyaz donuysa allah belasını versin ikisininde.
tokatı yersiniz denemeyin valla nedense kadınlar bayılıyor o iç çamaşırlarına hoş biz de bayılıyoruz görmeye ama yırtmayın sakince yavaşça çıkarın ateşi yavaş yavaş verin ki yanmasın, ortamı ısıtın sonra turboya yüklenebilirsiniz.
Abazanlıktan tırmanılmadık duvar bırakılmadığını gösterir.
enayidir. zira parçalamak yerine aşağı doğru çekse işini daha kolay ve zahmetsiz görebilir.
pazarcıdır.
ayıdır. bilemedin öküz.
her söylemin aksine mutlaka denenmesi gereken bir eylemdir. Ama dikkatli olmak lazım partneriniz bir iç çamaşırı manyağı çıkabilir o yüzden iyice tanımadan böyle bir eyleme girişmemekte fayda var.
bu gece en sevmediğin ve kötü iç çamaşırını giy. parçalicam bak. ağlama sonra. *
Kıtlıktan çıkmış gibi sevişmekte denebilir.
en masraflı seks türüdür.
çok ateşlidir.
(bkz: çok film izliyorsunuz gençler)
(bkz: hardcore)
-baban mi verdi bunlarin parasini itolit! O sutyenin demirleri kicina girsin emi, in ustumden iiiin!
tırnakla tel kaçırtılarak deliği büyütülen dantel ve sentetik iç çamaşırı, kopmaya yakınmış gibi görünse de bir türlü kopmayacak ve böyle aynoz boynoz kocaman bir çember açıklık oluşacak ve bu açıklığın çeperlerini oluşturan, artık bir yerinden kopmasını dilediğiniz don materyali, incelerek elinizi kesmeye başlayacaktır. illa don parçalamak istiyorsanız, partnerinize, o eski, incelmiş beyaz donunu çok sevdiğinizi söyleyin. caaart sesi dişinizin sizi bir halt sanmasını ve daha da alevlenmesini sağlayacaktır.
ona patronun kim olduğunu göster dostum .
sevişmeye giderken hazirlikli gidip yedek iç çamaşiri götürmesi gereken kişilerdir.
tam bir fantezi. böyle şeylerin çokça gerçekleştiğini düşünmüyorum. zengin misiniz amk? yırt yırt seviş.
O derece tutkuyla yapılıyorsa harika son çiftimizi beklemektedir.
victoria giyen hatun zaten sevgilisine victoria aldıracak potansiyelde hatundur.
(bkz: götüne giymeye don bulamamak)

Fakirlikten değil de sevişmektenmiş demek.
ben denedim sütyenin kopçası kadının sırtını parçaladı yapamadan hastaneye gittik amk.