bugün

kıçının değerini bilen erkektir. (bkz: ben)
her gün duş alan erkektir.
ayda bir değiştirenden efdaldir, ama normal değildir.*
kendıne saygısı olandır.
Direk iç çamaşıra boşalan tembel abaza erkektir.
muhtemelen hergün duş alan erkektir.
yani olması gereken de bu. lakin olmayanlar aramızda pis bir yüreklilikle kendilerini ifşa edebiliyor..

utanma da yok.
iç çamaşırını her gün değiştiren kızın tertemiz prensidir.
ulan birde bunların her gün duş alanları var, hatta bazen iki kere duş alanları var.

değişik gerçekten.
internette adil kullanim hakkini daha 2. gunden doldurup haftada 1 sise dus jeli bitirir. ellerindeki nasirlar icin el kremi de kullanir muhtemelen.
temiz ic camasirinin vucutta biraktigi etkiyi seviyor da olabilir.
bezelyelerinin kiymetini bilen ve onlara dogru bakimi yapan erkektir. *
titiz olan erkektir. lan ben de rahat edemem hayatta. mutlaka değiştiririm. çalışıyoruz işten geliyoruz, afedersin götümüz terliyor. mecbur yani.
Ola ki metroda caddede parkta bir kız düşer de ani seks imkanı doğar temiz olayım diye düşünen erkek.

Bir arkadaşım var (bkz: bir arkadaş ekolü) her gün değiştirdiği yetmiyor yanında bir takım da temiz çamaşır taşıyor. istanbul turizm kenti ya titiz alman fransız kızlar çok düşüyormuş güya.
tek kalmıyodur ya annesi yada karısı yıkiypdur diger türlüsü imkansız.
uçkuru ayarsız erkektir.
hafif meyilli erkektir.
haftada bir don değiştiren; toplutaşımda yanınıza oturduğunda burnunuzun direğini sızlatan; abdest aldığı için kendini temiz sanan pisliklere dert olmuş erkektir. lafa geldi mi de, temizlik imandandır mavalı okurlar!... bok kokulular sizi!...
Abdest alanlar haftada bir don değiştirmez. Zaten pis donla namaz olmayacağı için donlarını temiz tutarlar. Boklu götünüzün bokunu millete sallamayın.
Abdest alıp namaz kılan insan her gün don değiştirir, hatta namaz şüphesi olmasın diye en ufak bir şeyde bile gün içinde birden fazla kez değiştirebilir. Biz Müslümanlar için temizlik imandandır. Temizlik hassasiyetimiz var elhamdülillah. Taharetten Bi haber götü boklular gibi değiliz.
kendimden biliyorum, şişmandır...cok terliyordur ve iki gun üst üste aynı donla gezmek işkence gibi gelir...zaten duş alıp aynı donu giymek de ne bileyim, saçma
neymiş efendim; abdest alanlar günde birden fazla don değiştirirmiş!... at, at; kalede ben varım!... bu kadar temiz olduğunuz için mi beş metreden kokunuz geliyor?!... : )))
iyi yapıyordur.saglik acisindan yapılması lazım.
Koltuktan sandalyeden kalktıklarında burnunuza apış arası teri kokusu gelir. Geçen toplu taşımada önümde duran kişi kalktı, kokudan tiksindim oturamadım oraya.

Edit: Ben değiştirmeyenler için yorum yapmışım.
iç çamaşırı her gün değiştirilir la. Hatta günde iki kez üç kez bile değiştirilir yaz ise.
görsel