1. 1.
  bütün kızlar sıraya giriyor.
  ... salon beyefendisi
 2. 1.
  alınan tepkiyi değilde verilen tepkiyi biliyorum.

  izmir'de izmir'li bulmak besbelli ki çok zordur. şimdi bazı kendini bilmezler tarafınca kullanılan "gavur izmir" terimini izmir'e sonradan göçen insanlar kullanmıştır, (balkan, adalar, eser miktarda anadolu).

  hakları var, "türk soylu insanlar" izmir'e gidene dek izmir gavur idi, yahudi, helen, istersen alman, istersen süryani doluydu izmir. şuan ki izmir'lilerin çoğu özünde izmirli değil.

  işbu gerekçe ile verdiğim tepki, (özünde kendisinin söylemesini beklerim, bildiğim soruyu sorarım anlayacağınız) "aslen" nerelisin? olur.
  ... alpertunna
 3. 2.
  Allah başka dert vermesin.
  ... exscalibur
 4. 3.
  "simite niye gevrek diyonuz yeeaaahh".
  1 ... callistographs
 5. 4.
  τέλεια, είναι καλό για 'σένα.
  ... arxaggelou
 6. 5.
  Bu kız izmirli amı folluk gibi olmuştur zevk vermez denilir ve geçilir tecrübeyle sabittir.
  Dip not: Karadeniz kızındanda uzak durun gençler görmüş geçirmiş bir abiniz.
  2 ... beylerinbeyi
 7. 6.
  Valla Turkiyede yasanilacak en guzel sehir. diyorlar.
  Nah guzel sehir!! Amk kartpostallarda gordukler gibi saniyor geri zekalilar.
  Alt yapisi bir kasabaninkinden farksiz hatta bazi kasabalarinkinden dahs kotu. Yollari kostebek yuvasi gibi yara bere yama icinde. Is hayati olan biri oyle aklina estikce kusadasi foca cesmeye gitmesi o kadar da kolay degil.
  Is hayati olmayan birisi zaten mahalleden cikamaz. Pahali memleket. ulasim da berbat ve pahali. Kisir sanayisi yuzunden is bulma olanaklari cok kisitli.
  Istanbuldan izmire gocmeyi dusunen varsa kendine bir guzellik yapip hemen bu dusuncesinden vazgecsin. Yolda olanlar da aninda bir u donusu yapsinlar. Izmirden uzak durun, birkac gun turistik iyi olabilir ama gercekten sandiginiz gibi degil.
  ... cavaceylan