bugün

edepsizliktir.
imanın kimde olduğunu bilmektir. Para olmadığı kesin. çünkü paranın babaları dışında bu dünyada kimse de para yoktur.
bedbahtlıktır.
orospu cocuklugudur.
bazı yobazların yaptığı eylemdir.
şerefsizliktir.
aptalliktir.
milletin dinini sorgulamak asıl gavurluktur.
dar-ül harptir. bilmeyenler için lanetullah muaviye hz.aliyi kafir ilan etmiş yani dar-ül harp yapmıştı. tarihte dini sapkınlıklara düşüp karşı tarafı allah adına diyerek ezmeye, sömürmeye çalışan aşşağılık zihniyetlerin tamamı aynı yezidin kerbela çölünde susuz savaşan arslan hüseyine yaptığı gibi dar-ül harp nitelemesi yaparak kafir ilanı vermişlerdir. aynısını amerikanın kucağına oturan nur cemaati yezidleride 1970 lerden beri izmire gavur diyerek asıl gavurluğu yapmaktadırlar.
Gavur bizde, musevi, hristiyan hatta alman, amerikan, yunan yani kısacası, müslüman olmayan topluluklar için kullanılan bir kelimedir. izmirli üstüne neden alınıyor anlamadım.
açıktan açığa tekfirdir, günahtır. eğer zan altındaki izmirlilerden biri dahi müslümansa suizan edenin imanı tehlikeye girebilir. yargılama kuvveti allah'a aittir, kula değil.
cahilliktir, yobazlık ve düşüncesizliktir.
izmir'den, izmirli'den, izmirli karşısında ezilmekten korkmaktır.
hiç biri bir izmirli kadar olamayan ezik tayfasının, malum yerinden uydurmasıdır. kaldı ki bir izmirli onlar gibi sözde müslüman olacağına, gavur olmayı tercih eder.
gavurluğun kıstasını, inançla belirleyenlerin kurduğu cümledir. örümcek beyinlilerdir.

*camiye leş gibi kokarak gelenler, dinimiz amin dimi amına koyayım?
gavura izmirli demek kadar saçmadır.
(bkz: izmirden adam cikmaz zira adam olan izmirden cikmaz). Orospulukla ovunuyor dedigin kizlardan biride benim sevgilim unutma. kaldi ki kiz eteginin altinin gozulmesinden cok Ataturk e atilan bi lafa daha cok onem verir. En azindan o orospuluguyla ovunen kiz dedgin kafasini kaparip 50cm topuklu giyenlerden degil. En azindan kirmizi turbente kirmizi etek giyip orospuluk yapanlardan degil. kafasini kapatip Gstring.giyenlerden degil. Ayrica su ana kadar etegini acip orospuluk yapan izmirli kiz gormedim. O kadar rahat olmasina namusuna laf soyletmez. Sizin gibi namusu amda arayanlardan o at gozluklerini takmis insan olmaktan iyidir gavur izmirli olmak efenim.
güncel Önemli Başlıklar