bugün

kendini new yorklu zanneden kişilerin bok yemesidir. arkadaş tamam biz de gittik izmire iyi hoş yer ama sizdeki bu havalar hayırdır lan. bis çik moderniss yhaa, bis farklıyız çoq qüselis yhaa, ismirli olmak ayrıcalıqtır yhaa" tripleri, oyşş artık komik bi yerden sonra. eninde sonunda türkiyenin bi şehri işte sen de bi vatandaşsın. ne yani madalya mı takalım sana. çoğu da neden sevdiğini bile bilmez. rahat bi yer olabilir ama her şehrin rahat ve yobaz kesimleri her zaman mevcut olmuştur. bucayı menemeni falan gittik gördük yani çingene kaynıyo amk.
gelelim izmirli kızların kendilerini adeta bi vs meleği gibi görmelerine. arkadaş tamam güzel kızlar var ama ben öyle güzelleri ankarada da görüyorum. ne alaka şimdi senin izmirli olmanla güzelliğin? hadi şimdi güzel manken gibi kızları geçtim çirkininde şişmanında da aynı "izmirli kızlar güzeldir çünkü" tripleri var lan. gel de gülme.
diyeceğim o ki sevgili izmirliler, yaşadığınız şehir bir los angeles bir new york değil. artistliği bırakın relax olun artık.yaptığınız işlerle gündeme gelin.izmirin şu anda içkili foto atmasa ölecek hastalığına yakalanmış özenti vatandaşlarından ve arada sırada miss turkey yarışmalarına yolladığı daşşşş gibi kızlarından başka pek bi artısı yok. zati izmirli liselilerin çoğunun aklı kıt olduğu için çevredeki ufak üniversitelere kendilerini kaktırmaları ve "ismiri ösledik" twitleriyle beyin sikmeleri kaçınılmaz olur. ki bi istanbul asla olamaz o izmir. tamam canım şimdi artık sıradan bir tc vatandaşı olduğunuzu hatırlayıp o götü hafifçe yere indirin.
edit : unutmadan söyleyim, geçmişimde hiç bi izmirli kız terketmedi beni, demode yorum istemez yani.
(bkz: izmirlileri çekemeyen insanlar)
Göztepe sahildeki trilyonluk evimin balkonunda palmiyelere ve körfeze karşı laik sevgilimle rakı içerken katıldığım önerme.