bugün

sömestre tatili dahilinde gerçekleşmesi muhtemel zirve. yer, saat, mekan halihazırda kabataslak durumda. katılım sayısına göre esnek durumdalar, değişime hazırlar.

not: "şu nasıldır? bu nasıldır?" gibi sorular için müracat şahsıma ve anelia'dır efendim.

edit: tamam ulen yanlış yazdım başlık adını. düzeltilir elbet, ayrıntılara takılmayın. *

edit2: düzenlenmiş maşallah, ancak liseliler ibaresi nereye kaçtı merak içerisindeyim.
sömestre'de izmir'de olsabilseydim, uçarak gelirdim demek istediğim zirve. kardeşim* orada olacağından bir parçam sizinle olacak demektir..
izmir tevfik fikret liseli ve buca anadolu liseli ancak izmir'de yasa(ya)mayan koca adamlari da kabul ediyor musunuz diye sorulan zirve. umarım o tarihte cok ozledigimiz aydınlık izmir'imizde olabiliriz.
hobaaaa. mesafe falan tanımaksızın dayıoğlunun lise üniformasıyla mutlaka katılacağım zirvedir.

izmir, liseli... şimdiden bi hoş oldum bak. li ayrılmış, ayrılmamış kimin zikinde.

düdüt: şu moderasyona bak yav, işi gücü benle uğraşmak. sırf göt olayım diye li yi ayırmış.
(bkz: bruce lee)
akıbeti belli olmayandır.
(bkz: kaç kaç kaç liseli)
lan diğerini hastalıktan kaçırdık buna bari belki gideriz dediğim ama lise kıstasını görünce bunu da yaştan kaçırdığımı anladığım zirve. katılımcı arkadaşlara başarılar efenim.
3 kişilik kadrosuyla sözlük tarihinin en küçük zirvesi olacak gibi görünen zirvedir.