1. ?.
    sömestre tatili dahilinde gerçekleşmesi muhtemel zirve. yer, saat, mekan halihazırda kabataslak durumda. katılım sayısına göre esnek durumdalar, değişime hazırlar.

not: "şu nasıldır? bu nasıldır?" gibi sorular için müracat şahsıma ve anelia'dır efendim.

edit: tamam ulen yanlış yazdım başlık adını. düzeltilir elbet, ayrıntılara takılmayın. *

edit2: düzenlenmiş maşallah, ancak liseliler ibaresi nereye kaçtı merak içerisindeyim.
    ... mojorisin
  2. ?.
    sömestre'de izmir'de olsabilseydim, uçarak gelirdim demek istediğim zirve. kardeşim* orada olacağından bir parçam sizinle olacak demektir..
    -1 ... mosquito queen
  3. ?.
    izmir tevfik fikret liseli ve buca anadolu liseli ancak izmir'de yasa(ya)mayan koca adamlari da kabul ediyor musunuz diye sorulan zirve. umarım o tarihte cok ozledigimiz aydınlık izmir'imizde olabiliriz.
    ... atgmuls
  4. ?.
    hobaaaa. mesafe falan tanımaksızın dayıoğlunun lise üniformasıyla mutlaka katılacağım zirvedir.

izmir, liseli... şimdiden bi hoş oldum bak. li ayrılmış, ayrılmamış kimin zikinde.

düdüt: şu moderasyona bak yav, işi gücü benle uğraşmak. sırf göt olayım diye li yi ayırmış.
    3 -2 ... huznun isyan olsun
  5. ?.
    (bkz: bruce lee)
    ... bedevix
  6. ?.
    akıbeti belli olmayandır.
    ... mojorisin
  7. ?.
    (bkz: kaç kaç kaç liseli)
    -2 ... theangelofdeath
  8. 16777215.
    lan diğerini hastalıktan kaçırdık buna bari belki gideriz dediğim ama lise kıstasını görünce bunu da yaştan kaçırdığımı anladığım zirve. katılımcı arkadaşlara başarılar efenim.
    ... sofsotik
  9. 0.
    3 kişilik kadrosuyla sözlük tarihinin en küçük zirvesi olacak gibi görünen zirvedir.
    ... mojorisin